HAAGLANDEN VOETBAL TOERNOOI – SIR WINSTON CUP 2018

Speeldagen
1e ronde – dinsdag 6 februari
2e ronde – dinsdag 6 maart
3e ronde – dinsdag 20 maart
1/8 finale – dinsdag 10 april
1/4 finale – dinsdag 24 april
1/2 finale – dinsdag 15 mei
finale – zaterdag 16 juni (terrein VELO)

LOTING 1E RONDE

programma dinsdag 6 februari
18S01 20.00 uur DUNO – REMO
18S02 20.00 uur GDA (zat) – Toofan
18S03 20.00 uur VCS (za) – HMC
18S04 20.00 uur Madestein (zon) – Maasdijk
18S05 20.00 uur WIK – RAS
18S06 20.00 uur GSC ESDO (zat) – SEV
18S07 20.00 uur Sportclub Monster – ODB
18S08 20.00 uur KSD Marine – PGS VOGEL
18S10 20.00 uur Quick Steps – SEP
18S11 20.00 uur Erasmus (zat) – TAC’90 (zat)
18S12 20.00 uur Loosduinen – VCS (zon)
18S13 20.00 uur OLIVEO (zat) – DWO
18S14 20.00 uur Haagse Hout – FC Zoetermeer (zon)
18S15 20.00 uur DSVP – HMSH
18S16 20.00 uur Full Speed – Blauw Zwart
18S17 20.00 uur HVV Hercules – Quintus

programma donderdag 8 februari
18S09 20.00 uur Madestein (zat) – Graaf Willem II-VAC

 

LOTING 2E RONDE

programma dinsdag 6 maart
18S18 20.00 uur Die Haghe – Winnaar WIK/RAS
18S19 20.00 uur winnaar Madestein (zat)/Gr Willem II VAC – Winnaar OLIVEO (zat) / DWO
18S20 20.00 uur RKAVV – HVC’10
18S21 20.00 uur BMT – Wilhelmus
18S22 20.00 uur Laakkwartier (zon) – Nootdorp
18S23 20.00 uur Winnaar GSC ESDO (zat)/SEV – Semper Altius
18S24 20.00 uur Winnaar DSVP/HMSH – Forum Sport
18S25 20.00 uur GDA (zon)- Celeritas
18S26 20.00 uur Quick – Winnaar Sportclub Monster/ODB
18S27 20.00 uur Winnaar Full Speed/Blauw Zwart – Winnaar Madestein (zon)/Maasdijk
18S28 20.00 uur SVH – DHC (zon)
18S29 20.00 uur DSO – Winnaar HVV Hercules/Quintus
18S30 20.00 uur Wippolder – Winnaar GDA (zat) – Toofan
18S31 20.00 uur VELO (zon) – OLIVEO (zon)
18S32 20.00 uur SVV Scheveningen – Laakkwartier (zat)
18S33 20.00 uur Duindorp sv – Erasmus (zon)
18S34 20.00 uur Winnaar Erasmus (zat)/TAC’90 (zat) – HBS
18S35 20.00 uur Winnaar Haagse Hout/ FC Zoetermeer (zon) – Houtwijk (zat)
18S36 20.00 uur FC Zoetermeer (zat) – Vredenburch
18S37 20.00 uur Winnaar VCS (zat)/HMC – DVV Delft
18S38 20.00 uur HVV – Winnaar Loosduinen/VCS (zon)
18S39 20.00 uur FC ’s-Gravenzande – Den Hoorn
18S40 20.00 uur RKDEO – Westlandia (zon)
18S41 20.00 uur Winnaar DUNO/REMO – VELO (zat)
18S42 20.00 uur Westlandia (zat) – BSC’68
18S43 20.00 uur TAC’90 (zon) – SVC’08
18S44 20.00 uur Lyra – Winnaar KSD Marine/PGS-VOGEL
18S45 20.00 uur Vitesse Delft – HDV (zon)
18S46 20.00 uur Schipluiden – Wassenaar
18S47 20.00 uur GSC ESDO (zon) – VUC
18S48 20.00 uur Te Werve – Ariston’80
18S49 20.00 uur winnaar Quick Steps/SEP – Voorschoten’97 (zat)

 

UITSLAGEN

Zoeken

Back to Top