VOETBAL 2017/2018 LANDELIJK EREDIVISIE

Programma

Programma 20 oktober

FC Groningen-Willem II0-1

Programma 21 oktober

NAC Breda-PEC Zwolle0-2
Excelsior R.-Sparta R.1-1
VVV Venlo-ADO Den Haag0-2
FC Twente-Roda JC3-0

Programma 22 oktober

PSV-Heracles Alm.3-0
AZ-FC Utrecht3-0
Feyenoord-Ajax1-4
sc Heerenveen-Vitesse A-

Stand

GSGWGLVLPT V T
PSV980124298
Ajax961219237
PEC Zwolle9531181510
Feyenoord9513161710
AZ9513161412
Vitesse A843115168
sc Heerenveen8422141314
ADO Den Haag941413911
FC Utrecht9414131318
VVV Venlo9333121213
Excelsior R.9324111013
FC Twente930691212
FC Groningen923491215
Heracles Alm.923491217
Willem II930691019
NAC Breda92167917
Sparta R.91356616
Roda JC92076820

 

Links naar de overige klassen:
Eredivisie2e divisie3e divisie zat.3e divisie zon.Hoofdklasse A (zat)1e klasse A (zat)2e klasse C (zat)2e klasse D (zat)3e klasse A (zat)3e klasse B (zat)4e klasse A (zat)4e klasse B (zat)4e klasse D (zat)Hoofdklasse A (zon)1e klasse B (zon)2e klasse C (zon)2e klasse D (zon)3e klasse A (zon)3e klasse B (zon)3e klasse C (zon)4e klasse A (zon)

Zoeken

Back to Top