VOETBAL 2017/2018 LANDELIJK EREDIVISIE

Programma

Programma 13 december

Vitesse A-Willem II2-2
FC Groningen-PSV3-3
VVV Venlo-FC Utrecht0-1
ADO Den Haag-Roda JC3-2
Feyenoord-sc Heerenveen1-1

Programma 14 december

Heracles Alm.-Sparta R.3-2
Ajax-Excelsior R.3-1

Programma 16 december

sc Heerenveen-NAC Breda-
Willem II-PEC Zwolle-
PSV-ADO Den Haag-
FC Twente-Vitesse A-
Roda JC-VVV Venlo-

Programma 17 december

Sparta R.-Feyenoord-
FC Utrecht-Heracles Alm.-
AZ-Ajax-
Excelsior R.-FC Groningen-

Stand

GSGWGLVLPT V T
PSV161312404420
Ajax161123354915
AZ161123353016
PEC Zwolle16862302315
FC Utrecht15834272524
Feyenoord15753262515
Vitesse A15654232819
ADO Den Haag16727232125
Heracles Alm.16637212433
sc Heerenveen16556202327
FC Groningen16457172628
Excelsior R.16529171927
VVV Venlo16376161825
Willem II16448162434
FC Twente164111132332
NAC Breda16349131733
Sparta R.15258111326
Roda JC163211111634

 

Links naar de overige klassen:
Eredivisie2e divisie3e divisie zat.3e divisie zon.Hoofdklasse A (zat)1e klasse A (zat)2e klasse C (zat)2e klasse D (zat)3e klasse A (zat)3e klasse B (zat)4e klasse A (zat)4e klasse B (zat)4e klasse D (zat)Hoofdklasse A (zon)1e klasse B (zon)2e klasse C (zon)2e klasse D (zon)3e klasse A (zon)3e klasse B (zon)3e klasse C (zon)4e klasse A (zon)

Zoeken

Back to Top