De uitslagen van de 1e editie van het Haaglanden Voetbal Toernooi (2011).

1E RONDE

UITSLAG MAANDAG 7 MAART
9. Wilhelmus za – sv Loosduinen 0-2

UITSLAGEN DINSDAG 8 MAART

11. sv Oosterheem – DUNO 1-4
2. FC Zoetermeer – Haaglandia/Winston zo 0-8
3. RVA Anadolu – Westlandia za 0-2
4. sv Erasmus – Wanica Star zo 4-1
5. Haagse Hout za – PGS/VOGEL  4-0
6.
HMSH – SVC’08  3-0 7. DHL – SEV  3-2
8. HVV – Semper Altius  0-2
10. VCS za – Haaglandia/Winston za  0-5
12. DSVP – RKAVV  1-3
13. Monster – VELO 3-6
14. Delfia – Wilhelmus zo  0-4
16. GDA zo – Laakkwartier 3-3 Laakkwartier w.n.s.
17. Graaf Willem II-VAC – GDA za 3-3 Gr.W.II/VAC w.n.s.
18. SVH – Voorschoten’97 zo 0-6
20. REMO – Vredenburch za 3-2
21. Wassenaar – GONA  2-3
23. Die Haghe – Concordia Delft 1-4
25. sv Houtwijk zo – Schipluiden  0-7
26. DHC – Quick (H) 3-2
27. ODB – VCS zo 6-0
28. Verburch – Full Speed 3-3 Verburch w.n.s.
29. Celeritas – Duindorp sv 1-5
30. DSO za – VUC 6-3
31. ADS – Vredenburch zo 4-2
32. Wanica Star za – Polanen 1-10
33. HPSV – Vitesse Delft  1-5
34. Wateringse Veld – KSD 1-1 KSD w.n.s.
38. Scheveningen zo. – Voorschoten’97 za  Scheveningen teruggetrokken
39. DWO – Oranjeplein-Postduiven  1-2
40. BMT za – Te Werve 3-3 Te Werve w.n.s.

UITSLAGEN WOENSDAG 9 MAART
19. SEP – Forum Sport  1-3
35. sv Nootdorp – Marine 13-0
36. rsv Hoekpolder – BSC’68 1-1 Hoekpolder w.n.s.
37. RAS – HSV Escamp 1-1 HSV Escamp w.n.s.

UITSLAGEN VOOR DINSDAG 15 MAART
1. SVLY zo – HBS 2-6
15. Haagse Hout zo – Lyra 1-8
22. Stompwijk’92 – BMT zo 1-2
24. sv Houtwijk za – RKDEO 3-1

2E RONDE

UITSLAGEN MAANDAG 21 MAART

aanvang 19.30 uur

43. Haaglandia/Winston (za) – Westlandia (za) 4-1

PROGRAMMA DINSDAG 22 MAART
41. Voorschoten’97 (zo) – REMO 2-1
42. Graaf WillemII/VAC – Te Werve 8-1
44. Nootdorp – Lyra 3-1
45. DUNO – Verburch 4-2
46. HSV Escamp – sv Polanen 1-0
47. Duindorp SV – ADS 4-0
48. Schipluiden – Semper Altius 3-1
49. HMSH – BMT (zo) 3-2
50. Haagse Hout (za) – Forum Sport 0-3
52. GONA – RKAVV 1-1 RKAVV w.n.s.
55. Erasmus – VELO 0-3
57. DHL – Wilhelmus (zo) 1-2
58. Oranjeplein-Postduiven – sv Houtwijk (za) 1-1 Houtwijk w.n.s.
59. Voorschoten’97 (za) – KSD 5-0
60. HBS – DHC 0-2

UITSLAGEN DINSDAG 29 MAART
51. Concordia – rsv Hoekpolder 0-3
53. Laakkwartier – Loosduinen Reglementaire zege Laakkwartier
56. Vitesse Delft – ODB 2-2 ODB w.n.s.

UITSLAG DINSDAG 5 APRIL
54. Haaglandia/Winston (zo) – DSO (za) 4-1

TUSSENRONDE
UITSLAGEN DINSDAG 5 APRIL
63. DUNO – rsv Hoekpolder 3-2
64. Duindorp sv – sv Schipluiden 7-0

UITSLAG DINSDAG 12 APRIL
61. HSV Escamp – Haaglandia/Sir Winston Leisure (zat) 2-7

UITSLAG DINSDAG 19 APRIL
62. Forum Sport – VELO 1-0

3E RONDE

UITSLAG DINSDAG 12 APRIL
72. DHC – VELO 0-3

UITSLAG DINSDAG 19 APRIL
71. Duindorp sv – Laakkwartier 1-1 Duindorp sv w.n.s. (3-2)

UITSLAG DINSDAG 26 APRIL
68. Wilhelmus (zon) – Graaf Willem II-VAC 3-0

UITSLAGEN DINSDAG 3 MEI
65. RKAVV – Forum Sport 5-0
66. Haaglandia/Sir Winston (zon) – sv Houtwijk 6-1 
67. Voorschoten’97 (zon) – Voorschoten’97 (zat) 2-3
69. sv Nootdorp – Haaglandia/Sir Winston (zat) 1-0
70. ODB – DUNO 2-4

KWARTFINALE

UITSLAGEN DINSDAG 10 MEI
73. Duindorp sv – Voorschoten’97 (za) 0-0 Duindorp sv w.n.s (5-4)
74. HMSH – Wilhelmus (zo) 1-1 Wilhelmus w.n.s. (5-6)
75. DUNO – RKAVV 3-5
76. sv Nootdorp – Haaglandia/Sir Winston (zon) 2-2 Haaglandia wint na strafschoppen (2-4)

1/2 FINALE

UITSLAGEN DINSDAG 17 MEI
77. Duindorp SV – Wilhelmus 2-2 Wilhelmus w.n.s.
78. RKAVV – Haaglandia/Winston (zo) 3-2

FINALE

UITSLAG ZATERDAG 28 MEI 2011
79. RKAVV – Wilhelmus 1-2 na verlenging

Zoeken

Back to Top