De uitslagen van de 3e editie van het Haaglanden Voetbal Toernooi (2013).

FINALE

uitslag 8 juni
sv Nootdorp – DSO 0-1
terrein Sportpark Prinses Irene, Rijswijk (Haaglandia)

HALVE FINALE

uitslag dinsdag 28 mei
DSO – De Ster 1-0

uitslag dinsdag 21 mei
Haaglandia (zon) – sv Nootdorp 2-2 Nootdorp w.n.s. (0-3)

KWARTFINALE

uitslag woensdag 22 mei
RAS – DSO 3-8

uitslagen dinsdag 14 mei
Nootdorp – FC ‘s-Gravenzande 2-2 Nootdorp w.n.s.
Laakkwartier – De Ster 3-4
Haaglandia (zon) – GONA 6-1

TUSSENRONDE

uitslagen dinsdag 7 mei
DHC – Lyra 0-0 Lyra w.n.s.

uitslag woensdag 1 mei
FC ‘s-Gravenzande – Westlandia (zon) 2-1

uitslagen dinsdag 23 april
VELO – Haaglandia (zat) 2-3
RKAVV – Haaglandia (zon) 1-4
VUC – Full Speed 3-1

2E RONDE

uitslagen dinsdag 23 april

GONA – SEV 4-1
DHC – GSCESDO 4-1
FC ’s Gravenzande – DWO DWO teruggetrokken

uitslagen woensdag 17 april
BMT (zat) – GDA (zat) 4-2
RAS – Voorschoten’97 (zon) 3-3 RAS w.n.s. (3-0)

uitslagen dinsdag 9 april
Vredenburch (zon) – Forum Sport 1-2
DHL – De Ster 0-4
RKAVV – HSV Escamp 5-1
VUC (zon) – Sportclub Monster 3-0
Graaf Willem II-VAC – Haagse Hout 6-3
Voorschoten’97 (zat) – Haaglandia (zon) 0-3
Wippolder – Laakkwartier 3-3 (Laakkwartier w.n.s.)
Quick Steps – VELO 1-6
SVC’08 – Haaglandia (zat) 2-3
FC Zoetermeer – Full Speed 1-1 (Full Speed w.n.s. 4-5)
Lyra – WIK 5-1
SVH – Semper Altius 1-6
DSO – Duindorp sv 10-0
sv Nootdorp – Quintus 6-1
Westlandia (zon) – Quick 2-0

HVV vrijgeloot

1E RONDE

Uitslagen dinsdag 26 maart
Loosduinen – Lyra 1-6
TAC’90 – DHC 2-3
Voorschoten’97 (zon) – Erasmus 3-2
sv Nootdorp – HBS 8-1
HVV Hercules – SVC’08 4-6

Uitslagen woensdag 20 maart
RSV Hoekpolder – DHL 3-3 (DHL w.n.s.)
BMT (zat) – Wilhelmus (zat) 1-1 (BMT w.n.s. 7-6)
RAS – GDA (zo) 5-3

Uitslagen dinsdag 19 maart
HMC – Quick Steps 1-2
Wanica Star – DWO 1-5
DVC – HVV 2-11
HDV – VUC (zo) 1-5
Wateringse Veld – Haaglandia/Sir Winston (zon) 0-3
DUNO – Duindorp sv 1-2
Quick – RKDEO 3-1
GDA (za) – sv Oosterheem 5-1
VELO – sv Houtwijk 2-0
BSC’68 – Laakkwartier 3-7
DSO – ODB 1-1 DSO w.n.s.
WIK – Ariston’80 2-1
Sportclub Monster – Die Haghe 2-2 Spcl Monster w.n.s. (4-2)
Celeritas – Forum Sport 2-5
KSD – SEV 1-6
TAC’90 (zat) – Graaf Willem II-VAC 0-0 Gr. W. II-VAC w.n.s. (3-4)
Te Werve – Semper Altius 2-4
FC ‘s-Gravenzande – Westlandia (zat) 5-0
REMO – De Ster 1-2
HVC’10 – Vredenburch (zon) 2-3
Wilhelmus (zon) – RKAVV 0-2
HPSV – Haagse Hout 1-3
HSV Escamp – ADS 1-0
HMSH – GONA 0-2
Westlandia (zon) – Vitesse Delft 4-1
BMT (zon) – GSC ESDO 3-5
VCS – Full Speed 1-4
Quintus – VUC (zat) VUCĀ  (zat) teruggetrokken
SVH – Vredenburch (zat) 4-0
Wippolder – Delfia 2-1
DSVP – Haaglandia/Sir Winston (zat) 1-4
Voorschoten’97 (zat) – Stompwijk’92 4-0

FC Zoetermeer vrijgeloot

Zoeken

Back to Top