De uitslagen van de 4e editie van het HV/Omroep West Toernooi (2014).

FINALE HV/OMROEP WEST TOERNOOI – SIR WINSTON CUP

Uitslag donderdag 29 mei (Hemelvaartsdag)

HMSH – Haaglandia/Winston (zon) 0-1

Scheidsrechter: A.P. Westenbroek
1e assistent-scheidsrechter: E.C. Pieterman
2e assistent-scheidsrechter: L.P. Gieles
3e assistent-scheidsrechter: M.A. de Bruijn

HALVE FINALE HV/OMROEP WEST TOERNOOI

uitslag dinsdag 13 mei
 14S93 HMSH – VUC (zon) 1-0

scheidsrechter: A.G.J. van Loenen
assistent-scheidsrechters: S.H.M. van Soest en C.T. Vogelesang

programma donderdag 15 mei
14S94 Haaglandia/Winston – Forum Sport 3-2

scheidsrechter: M. van Ekelenburg
assistent-scheidsrechters: H.J.A. van Hoorn en Y. Weterings

KWARTFINALE HV/OMROEP WEST TOERNOOI

programma dinsdag 29 april

aanvang 20.00 uur
14S89 RKDEO – Haaglandia (zon) 1-4
14S90 HVC’10 – Forum Sport 0-1
14S91 HMSH – DSO 3-1

programma dinsdag 6 mei
14S92 VUC (zon) – Westlandia (zon) 3-2

1/8E FINALE HV/OMROEP WEST TOERNOOI

uitslagen dinsdag 8 april
HVC’10 – TAC’90 (zon) 4-0
FC ‘s-Gravenzande – Westlandia (zon) 1-3
HVV Hercules – RKDEO 4-5
Haaglandia (zon) – Haaglandia (zat) 4-3
Voorschoten’97 (zat) – HMSH 1-3
DHC – DSO 4-5

programma dinsdag 22 april
14S84 Forum Sport – Be Fair 3-2

uitslag dinsdag 29 april
14S82  VUC (zon) – FC Lisse (za) 4-1

TUSSENRONDE HV/OMROEP WEST TOERNOOI 2014

uitslag dinsdag 8 april
Quick – FC Lisse 1-2

uitslag woensdag 2 april
HVV Hercules – TAVV 1-1 HVV Hercules w.n.s.

uitslag zaterdag 29 maart
SVC’08 – Voorschoten’97 2-3

uitslagen donderdag 27 maart
GDA (zon) – Forum Sport 1 – 2
Wilhelmus (zon) – HMSH 1 – 2

uitslagen dinsdag 25 maart
VCS – DHC 2-6
HBS – FC ‘s-Gravenzande 3-4
De Ster – HVC’10 3-3 HVC’10 w.n.s (4-5)

2e RONDE HV/OMROEP WEST TOERNOOI 2014

programma dinsdag 18 maart
Haaglandia za – UVS zo 7-0
HMSH – DWO 8-0
RKDEO – Celeritas 4-0

uitslagen dinsdag 11 maart
Haaglandia (zon) – RKAVV 6-3
FC ‘s-Gravenzande – Sportlust’46 2-1
Olympia – SVC’08 3-4
KSD/Marine -Forum Sport 2-4
HVC’10 – Delft 3-3 HVC’10 w.n.s (4-3)
Voorschoten’97 (zat) – Loosduinen 3-1
Westlandia zo – Full Speed 7-1
GHC – DHC 11 DHC w.n.s
BMT zo – DSO 1-3
TAC’90 zo – DSVP 2-0
Wilhelmus zo – FC Boshuizen 4-4 Wilhelmus w.n.s (5-4)
VUC zo – GONA 3-0 (regelementaire uitslag)
Erasmus – Quick 0-3 FC Lisse zat -Haastrecht 3-0 Vitesse Delft – Be Fair 1-2
HBS – ADS 3-0 (regelementaire uitslag, ADS teruggetrokken)
GDA zon – REMO 3-0 (reglementaire uitslag, REMO teruggetrokken)

uitslag maandag 10 maart
HVV Hercules -GDA zat 4-0

uitslag zondag 23 februari
De Ster – Wateringse Veld 5-2

uitslag zaterdag 22 februari
TAVV – Maasdijk 4-2

uitslag zondag 16 februari

GSC ESDO – VCS terrein VCS 3-3 (VCS w.n.s.)

1e RONDE HV/OMROEP WEST TOERNOOI 2014

uitslag dinsdag 18 februari
WIK – Quick 3-5

uitslag donderdag 13 februari
TAC’90 – Stompwijk’92 (terrein Stompwijk’92) 5-1

uitslag dinsdag 17 december
FC Lisse (zat) – Laakkwartier 3-1

uitslag dinsdag 10 december
Westlandia (zon) – Quick Boys 6-1

uitslag dinsdag 26 november
Sportlust’46 – DUNO 2-0

uitslag zondag 24 november
VCS – ODB 6-1

uitslagen zaterdag 23 november
Westlandia (zat) – Voorschoten’97 (zat) 0-1 Delft – Zwammerdam 2-0

uitslag donderdag 21 november
PGS/VOGEL- Forum Sport 1-5

uitslag woensdag 20 november
RAS – De Ster 1-4

Uitslagen dinsdag 19 november
DHL – BMT (zon) 2-3
HDV zat – SVC’08 0-6
SEV – DSVP 1-2
Haaglandia (zon) – FC Lisse (zon) 1-0
REMO – Te Werve 9-0
ADS – TAC”90 zat 3-3 ADS w.n.s (8-7)
Maasdijk – Duindorp sv 2-1
FC Rijnland – UVS (zon) 0-6
Sportclub Monster – FC Boshuizen 1-2
sv Loosduinen – Vredenburch zon 7-2
sv Nootdorp – GDA (zon) 1-3
HVV Hercules – Alphense Boys reglementaire uitslag 3-0 (duel werd gestaakt na 45 minuten, stand 0-1
HVC’10 – VELO 3-2
FC ‘s-Gravenzande – Semper Altius 5-1
Quintus – HMSH 1-7
DWO – Die Haghe 2-1
BSC’68 – GDA (zat) 0-3
HPSV – Celeritas 2-5
Wippolder – Wilhelmus (zon) 0-1
Olympia – rsv Hoekpolder reglementaire uitslag 3-0 (Duel werd gestaakt na 30 minuten bij een stand 2-0.
Wilhelmus (zat) – GONA 1-8
FC Zoetermeer – Haaglandia zat 0-2
HVV – RKAVV 1-1 RKAVV w.n.s 2-3
Be Fair – Graaf Willem II-VAC 4-0
VUC zon – sv Houtwijk 4-1
Ariston’80 – GSC ESDO 4-7

Uitslag dinsdag 12 november
vv Haastrecht – Quick Steps 7-0

Niet gespeeld
Meerburg – Wateringse Veld Meerburg teruggetrokken
Linschoten – Erasmus Linschoten teruggetrokken
DoCoSo (zon) – TAVV DoCoS (zon) teruggetrokken
DVC – DSO DVC teruggetrokken
Wassneaar – RKDEO Wassenaar van deelname uitgesloten
DHC – Oosterheem Oosterheem teruggetrokken
Delfia – Full Speed Delfia teruggetrokken
SVH – Vitesse Delft SVH teruggetrokken
BMT (zat) – HBS BMT (zat) teruggetrokken
KSD-Marine – Haagse Hout Haagse Hout teruggetrokken
GHC – SEP SEP teruggetrokken

 

Zoeken

Back to Top