HV TOERNOOI – SIR WINSTON CUP

Speeldata:
3 maart 2015 (1e ronde)
24 maart 2015 (2e ronde)
14 april 2015 (Tussenronde/3e ronde)
21 april 2015 (1/8e finale)
5 mei 2015 (1/4 finale)
19 en 26 mei 2015 (1/2 finale)
13 juni 2015 (finale)

 

Uitslag finale zaterdag 13 juni 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S83 Quick Te Werve 17.00  6 3 Sr.         : M.A. de Bruijn
1e ass.  : E.C. Pieterman
2e ass.  : R. Voois
4e man. :  A. Gomes

 

Programma 1/2 finale dinsdag 19 mei 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S77 DHC Te Werve 20.00  1 2 Sr.     : Cantineau, L.F
1e ass.: Persoon, B.C.J.
2e ass.: Harmsel, J. ter.

 

Programma 1/2 finale zondag 31 mei 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S77 Wippolder Quick 14.00  0 Sr.     : Wagner, L.
1e ass.: Loenen, A.G.J. van
2e ass.:Taal, S.

 

Uitslagen 1/4 finale dinsdag 5 mei 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S77 Vitesse Delft DHC 20.00  0 6  Peeters, J.P.
15S79 VUC Wippolder 20.00  2 3  Ekelenburg, M. van
15S80 Sportclub Monster Quick 20.00  1 1 Quick w.n.s. (6-7)
Loenen, A.G.J.

 

Programma 1/4 finale woensdag 6 mei 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S78 Westlandia Te Werve 20.00  2 2 Te Werve w.n.s. (4-5)
Schul. R.G.C.M.

Programma 1/8 finale dinsdag 21 april 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S70 Be Fair Wippolder 20.00  0  5 Bruijn, R.J. de
15S71 VUC DUNO 20.00  3  3 VUC w.n.s.
Hilgersom, A.
15S72 Vitesse Delft GDA (zon) 20.00  1  1 Vitesse Delft w.n.s.
Straver, J.G.
15S74 Westlandia (zon) DVV Delft 20.00  3 0 Loenen, A.G.J. van
15S75 Sportclub Monster BSC’68 20.00  2 Gajadien, S.S.
15S76 DHC TAC’90 (zon) 20.00  1 DHC w.n.s. (6-5)
Berg, H.J. van den

 

Programma 1/8 finale woensdag 22 april 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S69 Te Werve VCS 20.00  4 Guergouri, N.

 

Programma 1/8 finale dinsdag 28 april 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S73 HBS Quick 19.00  0 Karremans, R.H.

 

Programma 3e ronde (tussenronde) dinsdag 7 april 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S67 Westlandia (zon) HMC 20.00  5 1 Paassen, R.C.M. van

 

Programma 3e ronde (tussenronde) dinsdag 14 april 2015

 

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S64 HVV TAC`90 (zon) 20.00  1 5 Gieles, I.P.
15S65 Wilhelmus (zon) GDA (zon) 20.00  1 Bruijn, M.A. de
15S66 Stompwijk`92 Wippolder 20.00  0 1 Horssen, W.T. van
15S68 LYRA Quick 20.00  0 Elswijk, C.C. van

 

Programma 2e ronde dinsdag 24 maart 2015

 

Wedstrijdnr Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter en bijzonderheden
15S43 Stompwijk’92 Voorschoten’97 (ZAT) 20.00  4 –  Paassen, R.C.M. van
15S44 HMC Wilhelmus (ZAT) 20.00  2 –  Mulder, R.
terrein HMSH
15S45 BSC’68 ADS 20.00  6 –  Gajadien, S.S.
15S46 Quintus Wippolder 20.00  1 –  Lith, S.J.P.M. van
15S47 TAC’90 (ZON) De Ster 20.00  1  – Karagantcheff, V.V.
15S48 HPSV Vitesse Delft 20.00  1 –  Rodenburg, B.B.
15S50 Lyra Gravenzande, FC ‘s- 20.00  4 –  Ekelenburg, M van
15S52 DHC Westlandia (ZAT) 20.00  6  –  0 A. Hilgersom
15S53 Loosduinen Dvv Delft 20.00  0 –  Voois, R.
15S55 Westlandia (ZON) Wateringse Veld GONA 20.00  8  – Elswijk, C.C. van
15S56 HVV REMO 20.00  3 –  Gomes, A.
15S57 BMT (ZON) Wilhelmus (ZON) 20.00  1 –  Isri, S.
15S58 DUNO WIK 20.00  3  –  3 DUNO w.n.s.
Hartog, J.P. den
15S59 GDA (ZON) PGS/VOGEL 20.00  3 –  Waleveld, R.C.A.
15S61 VUC Nootdorp 20.00  3  – J.G. Straver
15S62 HBS Forum Sport 20.00  6  – Peeters, J.P.
15S63 RKAVV Quick 20.00  1  – Schul, R.G.C.M.

 

Programma 2e ronde dinsdag 31 maart 2015

 

Wedstrijdnr Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter en bijzonderheden
15S51 VCS Verburch 20.00  5 –  3 Pieterman, E.C.
15S54 Oosterheem (ZAT) Be Fair 20.00  2 –  Taal, S.

 

Programma 2e ronde dinsdag 7 april 2015

 

Wedstrijdnr Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter en bijzonderheden
15S49 Haaglandia/Winston (ZAT) Sportclub Monster 20.00  1  –  3 Wagner, L.
15S60 DWO Te Werve 20.00  1  – 4 Weide, M. van der

 

 

1e ronde

Uitslagen 1e ronde dinsdag 3 maart 2015  

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter en bijzonderheden
15S01 GDA (zat) DWO 19.30  2  3 Lith, S.J.P.M.
15S03 Forum Sport Die Haghe 20.00  4  0 Peeters, J.P.
15S04 HBS DSVP 19.30  4  0 Bruijn, M.A. de
15S05 KSD-Marine RKAVV 20.00  1  7 Polanen, F. van
15S06 Houtwijk, sv (zat) Vitesse Delft 19.30  1 Pieterman E.C.
15S08 HVV Haaglandia/SWL (zon) 20.00  6 Loenen, A.G.J. van
15S09 SVH/Celeritas GDA (zon) 20.00  0 7 Hartog, J.P. den
15S10 Wilhelmus (zon) Haastrecht 20.15  2 Berg, H.J. van der
15S11 BMT (zon) DSO 19.30  6  0 Karagantcheff, V.V.
15S12 HMC Erasmus 19.30  1 0 Gomes, A.
15S14 DHL Te Werve 20.00  3  6 Weide, M. van der
15S15 Vredenburch Quintus 19.30  0  5 Belkum, H.M. van
15S16 Sportclub Monster Full Speed 19.30  5  0 Smit, M.
15S18 Oosterheem (ZAT) HDV (zon) 19.30  6 Verbruggen, F.C.
15S19 Duindorp sv De Ster 19.30  2  2 De Ster w.n.s. (3-5) Gieles, I.P.
15S20 Ariston’80 DHC 19.30  0  4 Gajadien, S.S.
15S21 DUNO SVC’08 20.00  2  1 Wagner, L.
15S23 HDV (zat) Haaglandia/SWL (zat) 19.30  1  17 Horssen,W.T. van
15S24 Westlandia (zon) Quick Steps 20.00  6  0 Karremans, R.H.
15S25 BSC’68 VELO 19.30  2 Paassen, R.C,M van
15S26 VCS GSC ESDO 19.30  4 Timimi, A.M.
15S27 Loosduinen Haagse Hout 20.00  2  1 Elst, D.J. van der
15S28 HPSV TAVV 19.30  3  0 TAVV teruggetrokken
15S29 ODB Nootdorp 19.30  1  1 Nootdorp w.n.s. Bruijn, R.J. de
15S30 Verburch FC Zoetermeer 20.15  2  2 Verburch w.n.s (4-3) Wigleven, W.
15S31 Maasdijk PGS/VOGEL 20.00  2 5 Kooi, E.
15S32 Voorschoten’97 (zon) VUC 20.15  1 1 VUC w.n.s. Waleveld, R.C.A.
15S33 Lyra RKDEO 20.00  2  1 Mulder, R.
15S35 Graaf Willem II-VAC FC ‘s-Gravenzande 19.30  0  1 Wijnands, L.C.A
15S36 REMO TAC’90 (zat) 19.30  2  1 Isri, S.
15S37 SEV Quick 20.00  0  9 Hilgersom, A.
15S40 WIK Semper Altius 19.30  0 WIK w.n.s. Guergouri, N.
15S41 Westlandia (zat) Zwammerdam 20.00  2 Westlandia w.n.s (5-3) Elswijk, C.C. van
15S42 Wassenaar Voorschoten’97 (Zat) 19.30  0 Wassenaar teruggetrokken

Uitslag 1e ronde donderdag 12 maart 2015

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S07 hvv Hercules ADS 20.15  3 4 Terrein ADS; Hoorn, H.J.A van

Programma 1e ronde zondag 15 maart 2015

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S13 Wippolder Laakkwartier 14.00  3 Guergouri, N.
15S22 Houtwijk, sv (zon) Stompwijk’92 14.00  0 Wijnands, L.C.A.
15S39 TAC’90 (zon) SEP 14.30  5 Moussaoui, M.

  Uitslagen 1e ronde dinsdag 17 maart 2015

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter
15S38 Wilhelmus (zat) Oosterheem (zon) 19.30  3  1 Moussaoui, M.
15S17 Delft FC Lisse (zon) 20.00  2 2 Delft w.n.s. (4-2)
Zwan, J.M. van der
15S34 Wateringse Veld GONA HMSH 20.15  3 1 Ekelenburg, M. van

Programma 1e ronde dinsdag 24 maart 2015

Wedstrijdnummer Thuis Uit Tijd Uitslag Scheidsrechter en bijzonderheden
15S02 BMT (zat) Be Fair

Zoeken

Back to Top