De besturen van beide voetbalverenigingen hadden eerder al een principe-akkoord bereikt over de inwoning van Die Haghe bij PGS-Vogel. Nu ook de leden van PGS/Vogel tijdens een extra ingelaste ledenvergadering hebben toegestemd met de komst van Die Haghe, kunnen de besturen de gemaakte afspraken nader gaan uitwerken.
De leden van Die Haghe hebben sinds enige tijd na de brand onderdak gevonden bij het gebouw van vrijwilligersorganisatie The Hungry Mind. Hoewel de vrijwilligers van de club vanuit dit gebouw in staat waren om de dagelijkse gang van zaken voort te zetten, is Die Haghe verheugd om (tijdelijk) haar intrede te doen bij een echte voetbalvereniging.
Vertrouwen
Voorzitter Die Haghe Klaas Koffeman daarover op de website van de club: ,,Eerst heeft Toofan ons opgevangen, toen The Hungry Mind en nu kunnen we bij PGS/Vogel terecht. Ik heb er veel vertrouwen in dat we daar kunnen blijven tot we zelf weer een clubgebouw hebben. We hopen natuurlijk dat dit niet al te lang zal duren, want ook voor PGS/Vogel zal het een belasting zijn, al kan het hopelijk ook voordelen bieden.”
Toekomst
Die Haghe richt ondertussen ook de pijlen op de toekomst. Zo worden de mogelijkheden onderzocht voor een buurthuis van de toekomst in samenwerking met andere partijen die op of rondom sportpark Ockenburgh gesitueerd zijn. Ook de mogelijkheid tot herbouw van het huidige clubhuis van Die Haghe wordt onderzocht.
De besturen en commissies van beide clubs zullen de komende tijd de details van de samenwerking afstemmen. Verwacht wordt dat Die Haghe half maart zal verhuizen naar het clubhuis van PGS/Vogel.
© Haaglanden Voetbal