Forum Sport-trainer André Lourens (foto) oogde rustig na afloop van de ontmoeting zaterdag tegen sv Nootdorp. Maar hij moet van binnen hebben gekookt, toen hij constateerde dat zijn team wederom met lege handen achterbleef en opnieuw vier tegentreffers moest incasseren.
Tekst: Nico Mos
André Lourens gaf telst en uitleg: ,,Wat als een rode draad door dit seizoen loopt, is dat wij nooit een paar wedstrijden in dezelfde (sterkste) opstelling kunnen spelen om wat voor redenen dan ook. Tegen Nootdorp moest ik schipperen omdat zowel twee kilometervreters er niet bij waren”. De trainer doelt op Scott Drabbe (geschorst) en Robbert de Groot (getrouwd en gestopt en zou volgend seizoen bij SEV 3 gaan spelen – red.).
Twijfels
,,Dan komen wel nog terecht op 1-0, maar hadden gezien de grote kansen al op 3-0 moeten staan”, ging Lourens verder. ,,Spelen dan tegen tien man en komt Nootdorp zomaar op 1-1. Wij anticiperen niet op hun gewijzigde spelopvatting, want Nootdorp ging achterin één op één spelen. Ook bij de 1-2 heb ik mijn twijfels over de gegeven penalty plus de tweede gele kaart voor Thomas Dijksman. Laat ik het zo formuleren: de arbiter had zijn dag niet….”.
Blunder
Na rust was er een blunder van de Nootdorpse defensie, waardoor Regilio Bezemer zomaar
2-2 kon scoren. Lourens: ,,Daarna creëerden we veel kansen en vier hoekschoppen op rij. Ja dan moet je 3-2 en misschien wel 4-2 maken, dan is de wedstrijd gespeeld. Nootdorp kreeg nu een onterechte tweede penalty en een 2-3, die zwaar in buitenspelpositie werd gescoord. Dan is het over en sluiten.”
Lourens gelaten: ,,Misschien is deze verdediging wel te jong en ook ik weet waar de schoen wringt, maar we zullen het toch hiermee moeten doen. Te beginnen a.s. zaterdag uit bij BVCB”, aldus de realistische André Lourens.
© Haaglanden Voetbal