In de blessuretijd van de eerste helft sloeg het noodlot voor HBS en doelman Gianni Kamperveen toe afgelopen zondag in de thuiswedstrijd tegen Kon. HFC. De goalie werd voor de tweede maal dit seizoen de rode kaart voorgehouden.
Na aarzelen aan de linkerkant van de HBS-middenlinie en verdediging trok Donny Verdam van Kon.HFC in de belssuretijd van die eerste helft voor. Doelman Gianni Kamperveen en Lionel Frederic gingen het duel, beiden op snelheid, net buiten het strafschopgebied aan. Kamperveen was te laat en raakte Frederic.
En de leidsman kon niets anders doen dan Kamperveen de rode kaart tonen. Hij mist daardoor woensdagavond de bekerwedstrijd tegen eredivisionist Heracles (17.00 uur op sportpark Craeyenhout).
Luister HIER naar het gesprek van afgelopen zondag na de wedstrijd tussen Gianni Kamperveen en verslaggever Hans Slootmaker van het programma van Sportsignaal op Den Haag FM.
© Haaglanden Voetbal