Was Dennis Olman, logisch, na afloop van de ontmoeting tussen GHC en Voorschoten’97 in zijn nopjes, collega-trainer Marcel de Hoogt van de bezoekers was vooral realistisch na het nipte 1-0 verlies van zijn ploeg.
Tekst: Nico Mos
,,We scoren zeer moeilijk, dat gebeurt nu wekelijks en als deze trend zich door gaat zetten zullen wij een moeilijk seizoen gaan doormaken”, liet De Hoogt na de wedstrijd weten. ,,Natuurlijk waren wij oppermachtig, heer en meester wat voor superlatieven je erbij kunt halen, maar die bal moet altijd nog in het netje. Voor rust telde ik zeker twee 100% kansen. Scoren wij niet, dan weet je dat je tegen een counter (in dit geval afstandsschot) kunt aanlopen. En dat bleek voor GHC zo doeltreffend te zijn, dat het met de winst aan de haal ging.”
Jammer
,,Jammer, maar dat niet scoren weten wij. Dat is ook bij het tweede elftal een probleem. We gaan maar de gehele week afwerken op het doel, want ik wil wel eens een keer scoren en dat praat ik nog niet eens over de winst”, aldus trainer Marcel de Hoogt van De Voorschotense zaterdageersteklasser.
© Haaglanden Voetbal