In 2C is Lyra na zaterdag de verrassende koploper. De formatie van trainer Corné van Doorn was op sportpark ‘De Zweth’ met 2-0 te sterk voor Die Haghe. Omdat CWO en VDL punten verspeelden, voert de Westlandse ploeg nu de ranglijst aan.
Foto’s: MFH Design & Hans Wüstefeld
Voor Lyra-trainer Corné van Doorn was het een weerzien met oude bekenden. Van Doorn was in het verleden werkzaam als trainer op Ockenburgh. Daarna hij onder meer actief geweest bij clubs als RKDEO, VELO, HBS en TOGB.
(foto’s: MFH-Design)
Lyra begon als nummer vier op de ranglijst aan de wedstrijd. Voor de pauze namen de gastheren de leiding door een rake kopban van Bob Zwinkels. Ook na de thee wist Lyra nog eenmaal het Die Haghe-net te vinden via Raymond van den Akker.
(foto’s: Hans Wüstefeld)
Die Haghe was vooraf geenszins van plan om de ‘bevriende’ trainer de punten cadeau te doen. Immers, de formatie van trainer Wim de Jong, dit seizoen geplaagd door zware blessures van bepalende spelers, kan de punten zelf nog hard gebruiken. Na deze nederlaag staat Die Haghe, samen met Soccer Boys op de voorlaatste plaats, met slecht een punt voorsprong op hekkensluiter Vitesse Delft, dat zaterdag tegen RCL het tweede competitiepunt bemachtigde.
© Haaglanden Voetbal