maandag, juli 4, 2022
  • Login
Haaglanden voetbal
Advertisement
  • Nieuws
    • Den Haag e.o
    • Delft e.o
    • Westland
    • Zoetermeer e.o.
    • Overig nieuws
    • ADO Den Haag
    • Zaal
    • Jeugd
    • Vrouwen
  • Uitslagen & Standen
  • HV TOERNOOI
    • HV Toernooi
    • Wedstrijdzaken
    • Wedstrijdformulier Senioren
    • Wedstrijdformulier Jeugd
    • Toernooihistorie
  • HV TV
    • HV aan Tafel
    • HV Weekend
    • Studio ADO
  • CLUBSERVICE
    • Vacatures
    • Wedstrijden
    • Diversen
  • Achtergrond
    • Blikkie Terug
    • Columns
    • Podcasts
    • Interviews
    • Links
  • OVER ONS
    • Contact
    • Sponsors en partners Haaglanden Voetbal
    • Privacy (AVG)
    • Colofon
    • Vacatures
    • Adverteren
  • ADO PensionADO’s
No Result
View All Result
Haaglanden voetbal
No Result
View All Result

Zaterdag 2e klasse: sc Monster loopt tegen eerste seizoensnederlaag aan

by
12 oktober 2014
in Nieuws
0
Zaterdag 2e klasse: sc Monster loopt tegen eerste seizoensnederlaag aan
0
SHARES
24
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

In Leiderdorp stonden RCL en Sportclub Monster tegenover elkaar in het veld. Beide teams hadden dit seizoen in de competitie nog niet verloren. Nu trok RCL met duidelijke cijfers aan het langste eind. De ploeg uit Leiderdorp schoot een half dozijn treffers bij sc Monster binnen: 6-1.

Foto’s: Hans van de Burg

Aangezien Koen Warners nog een uitsluiting uitzat van in totaal vier wedstrijden (dit was zijn tweede duel), kon trainer Marten Glotzbach nog geen beroep doen op zijn vice-aanvoerder. Gezien het verloop van de wedstrijd werd zijn inzet en ervaring node gemist. RCL was namelijk de gehele wedstrijd de bovenliggende partij. Dit begon reeds in de tiende minuut, waarin doelman Broch tweemaal op de proef werd gesteld. Waar de sluitpost in die gevallen nog redding kon brengen, moest hij toch twee minuten later voor de eerste keer de bal uit het net halen: 1-0.


In de 17e minuut kon Sportclub Monster toch de gelijkmaker op het bord noteren. Na onrechtmatig tegenhouden van André Rohan werd de vrije trap door Patrick Johler knap ingekopt door Remco van der Ark: 1-1. Nog geen drie minuten later kwam RCL echter weer aan de leiding. Door onvoldoende uitverdedigen viel de bal zo voor de voeten van een RCL-speler, die hard en doeltreffend kon uithalen: 2-1. Ondanks dat Sportclub Monster wat beter in de wedstrijd kwam, bleef RCL het betere van het spel houden, waarbij het vooral langs de zijkanten gevaarlijk werd.

Strijdplan

In de 40e minuut nog wel een mooie kans op weer een gelijkmaker voor Sportclub Monster. Een goede steekbal van Rohan, omdat Van der Ark goed ruimte maakte, op Ruud Zuijderwijk, die direct kaatste op dezelfde Rohan, die echter zijn inzet naast het doel zag verdwijnen. Nog geen minuut later werd de achterstand op RCL vergroot met nog een doelpunt. Doordat een schot nog werd aangeraakt, zeilde de bal net over Broch heen tegen het net: 3-1. Voordat de thee ingeschonken kon worden om het strijdplan van de tweede helft te bespreken, moesten de bezoekers nog een tegentreffer incasseren. Onvoldoende ingrijpen van Johler bracht de spits van RCL alleen voor doelman Broch: 4-1.


In de rust bracht trainer Glotzbach de verse wissels Frank van der Deijl en Bas de Kok in voor Perry van der Knaap en Nick van der Knaap. De wissels brachten echter geen verandering in de situatie, aangezien de tweede helft verder ging, waar de eerste mee werd afgesloten. Binnen twee minuten lag de bal namelijk weer in het doel bij Sportclub Monster: 5-1. Gemakkelijk wegdraaien in het strafschopgebied en koel inschieten. Het lijkt zo makkelijk en dat werd het ook regelmatig gemaakt voor de spelers van RCL. Ook bij het volgende doelpunt van de ploeg uit Leiderdorp werd er onvoldoende verdedigd door de Westlanders. Vanaf de zijkant kon er simpel gecombineerd worden en kon RCL het halve dozijn treffers vol maken: 6-1.

Mogelijkheden

Hoewel de stand anders zou vermoeden, had ook Sportclub Monster nog wel wat mogelijkheden, maar verdedigend zat het bij de gastheren beter in elkaar. Een kwartier voor tijd een grote kans voor Monster. Ruud Zuijderwijk werd in de zestienmeter aangespeeld door Van der Deijl, draaide zich knap weg van zijn tegenspeler, maar zijn inzet was typerend voor het verloop van de wedstrijd van Monster-zijde: net niet. In de 80e minuut wederom een mogelijkheid voor Monster, echter de inzet van André Rohan eindigde op de voeten van de doelman van RCL. Na vijf wedstrijden ongeslagen te zijn geweest in de competitie, is de equipe van trainer Glotzbach nu tegen het eerste verlies aangelopen.

© Haaglanden Voetbal

Previous Post

Zaterdag 2e klasse: SVC’08 laat onnodig punten achter bij DWO

Next Post

Zaterdag 1e klasse: sv Nootdorp laat weinig heel van matig HVC’10

Next Post
Zaterdag 1e klasse: sv Nootdorp laat weinig heel van matig HVC’10

Zaterdag 1e klasse: sv Nootdorp laat weinig heel van matig HVC'10

-

© 2022 Haaglanden Voetbal - website door MKB stunter

No Result
View All Result
  • Nieuws
    • Den Haag e.o
    • Delft e.o
    • Westland
    • Zoetermeer e.o.
    • Overig nieuws
    • ADO Den Haag
    • Zaal
    • Jeugd
    • Vrouwen
  • Uitslagen & Standen
  • HV TOERNOOI
    • HV Toernooi
    • Wedstrijdzaken
    • Wedstrijdformulier Senioren
    • Wedstrijdformulier Jeugd
    • Toernooihistorie
  • HV TV
    • HV aan Tafel
    • HV Weekend
    • Studio ADO
  • CLUBSERVICE
    • Vacatures
    • Wedstrijden
    • Diversen
  • Achtergrond
    • Blikkie Terug
    • Columns
    • Podcasts
    • Interviews
    • Links
  • OVER ONS
    • Contact
    • Sponsors en partners Haaglanden Voetbal
    • Privacy (AVG)
    • Colofon
    • Vacatures
    • Adverteren
  • ADO PensionADO’s

© 2022 Haaglanden Voetbal - website door MKB stunter

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Posting....