Na afloop van het verloren duel tegen Forum Sport (5-2) was Voorschoten’97 trainer Marcel de Hoogt (foto) – voor het eerst dit seizoen – ietwat sprakeloos: ,, Tja, wat moet ik hier nu van zeggen? Het klinkt misschien sadistisch, maar we hebben momenteel niet beter.”
Tekst: Nico Mos
,,Voor rust gaat de wedstrijd gelijk op en zijn wij zelfs in fasen de bovenliggende partij”, gaat De Hoogt verder. ,,Dan moet Wouter Penn direct na rust, alleen voor de keeper, scoren. Maar juist dat is een groot probleem. In de aanval daarop scoort Forum Sport wel en gaan bij ons snel de koppies naar beneden.”
,,Van een ploeg als Forum Sport hadden we punten moeten pakken, want over twee weken wacht alweer het sterke Swift”, aldus Marcel de Hoogt, die lijkt te berusten in de neergang naar de tweede klas, al zijn er nog volop wedstrijden te spelen natuurlijk.
© Haaglanden Voetbal