Het duel tussen koploper TAC’90 en Concordia haalde het einde niet. De wedstrijd werd met nog zo’n kwartier te spelen bij een 1-2 stand gestaakt vanwege een ernstige blessure van TAC’90-doelman John Hermans.
Tekst: Ton Beije
TAC’90-trainer Faizal Soekhai: ,,Het leek een onschuldige actie. John Hermans kwam buiten zijn vijfmetergebied, werd wat uit balans gebracht en kwam verkeerd neer. Hij had een lelijke knieblessure.” Direct werd een ambulance gebeld, terwijl de spelers van beide teams voorlopig richting kleedkamer gingen omdat Hermans op het veld bleef liggen. Het duurde even voordat de ambulance arriveerde.
Soekhai: ,,Toen wij na verloop van tijd de kleedkamer uitkwamen lag John nog op het veld en is vervolgens in overleg met de scheidsrechter en Concordia besloten om het duel te stoppen. Ik hoop dat het allemaal nog meevalt met John”.
Verrassing
Op het moment van staken was Concordia wel op weg naar een verrassing. De Delftse ploeg stond met 1-2 voor tegen de lijstaanvoerder. TAC’90 had voor de pauze via Mo el Ousrouti (foto) de leiding genomen, maar Concordia kwam nog voor de pauze langszij. Na de thee kreeg TAC’90 diverse mogelijkheden om afstand te nemen, maar dan bestaat nog altijd de ongeschreven regel in de voetballerij. Scoor jezelf niet, dan doet de tegenstander het wel. In dit geval kwam Concordia op een 1-2 voorsprong.
De Delftse ploeg zal die nipte voorsprong in het restant van de wedstrijd – waarschijnlijk op 21 december – moeten zien vast te houden, al zal TAC’90 van alles in het werk stellen om toch minimaal nog een punt in de wacht te slepen.
© Haaglanden Voetbal