Het bestuur van VUC wil niet dat ouders, leden, personen of bedrijven niet selectieteams voorzien van kleding en/of tassen, hoe goed bedoeld die initiatieven ook zijn. De vereniging is gebonden aan een overeenkomst met kledingleverancier Beltona.
Tekst: Carel Goseling
VUC heeft zich daarbij verplicht alle elftallen te laten spelen en trainen in kleding van Beltona. Dat geldt ook voor zogenoemde presentatiepakken. VUC-elftallen mogen dan ook niet spelen of trainen in andere kleding dan van Beltona.
Wie een team wil sponsoren kan dat doen via shirtsponsoring. Dat kost per seizoen voor seniorenteams (niet-selectie) 500 euro, voor jeugdteams 200 euro. Volgens het VUC-bestuur heeft de gehele vereniging baat bij een uniform kleding- en sponsorbeleid.
© Haaglanden Voetbal