Op 1 januari om half drie, voorafgaand aan de Nieuwjaarsreceptie, vindt weer de traditionele wedstrijd plaats tussen het eerste elftal van Die Haghe en de ‘Die Haghe Legends’, een bonte verzameling van oud-spelers van Die Haghe 1.
Deze wedstrijd zal in het vervolg door het leven gaan als de ‘Wim Snoek Memorial’, vernoemd naar het legendarische Die Haghe clubicoon Wim Snoek. De grote vraag is of het de mannen van Wim de Jong nu dan een keer zal lukken deze wedstrijd te winnen. De Legends liepen namelijk de afgelopen twee edities als winnaar van het veld.
Na een strenge selectieprocedure omvat het team van de Die Haghe Legends de volgende spelers: Alex Verbeek (k), Fred van ’t Hof (k), André Pronk (k), Tjibbe van Houten, Burny Verbeek, Robbie Stuut, Michel Bakker, Dirk van der Harst, Tom van Nispen, Vincent Groen, Dennis de Ket, Mitchell de Bas, Jop Abendanon, Dennis Christiaanse, Kees de Groot, Patrick Roos, Edwin Voois, Casper Sterk, Dennis Kila, Jeroen Dries en Tom van der Pot. Als leiders treden op Sander Bender, Ronald van der Linde en Edwin Staal. Verzorgster is Lea van der Stap, terwijl Theo de Wit de vlag van de assistent-scheidsrechter vast heeft. De wedstrijd staat onder leiding van Cor Verbree.
© Haaglanden Voetbal