Zondag, de derde dag van het trainingskamp van de Brejedurpers in de Algarve, werd – na zaterdagavond een bezoek te hebben gebracht aan de uitgaanslokaliteiten in Albufeira – begonnen met een stevig ontbijt.
Tekst: Rob Blankenstein
Foto’s: Ton Beije
Hierna mocht de selectie de ochtenduren naar eigen inzicht doorbrengen, waarbij de overgrote meerderheid van de groep koos voor de ligbedden langs het buitenzwembad om te genieten van de volop aanwezige zon. Ondanks het zeer koude water, een temperatuur van circa drie graden, waren er toch enkele bikkels zoals Koos van Spronsen, die ‘een bommetje’ in het ijskoude water maakten.
Terwijl de Haaglanden-equipe ook aan de rand van het zwembad druk bezig was met het maken van beelden en wat interviews, kwam een speler van de Westlanders naar de cameraman, verslaggever Rob Blankenstein en hoofdredacteur Ton Beije toe met de vraag of zij vrijwillig ook een duik in het water gingen maken of dat ze een handje geholpen moesten worden. Ton nam het zekere voor het onzekere en zette zijn activiteiten voort in de lobby van het hotel, terwijl de cameraman en verslaggever Rob Blankenstein het risico inschatten en rustig bleven zitten en uiteindelijk bleek dit de juiste beslissing.
Na de lunch vertrok de selectie van de FC naar het stadion van FC Ferreiras waar zowel het eerste als het tweede elftal Piershil als tegenstander troffen. Het tweede elftal bleek duidelijk een maatje te groot, want na negentig minuten stond er een 10-2 eindstand op het scorebord. Het eerste team was met 3-1 de meerdere over de zaterdagtweedeklasser. Keke Stam, Jasper van Dijk (strafschop) en Domingos Lopes de Brito verzorgden de productie.
Na afloop liet vertrekkend trainer Robin Knoester weten toch wel redelijk tevreden te zijn over met name het spel na de rust. Tevens kijkt hij terug op een geslaagd trainingskamp, dat maandag weer ten einde loopt. Beelden van dit gesprek zijn later te zien op Regio TV/Infothuis en op de website van Haaglanden Voetbal.
© Haaglanden Voetbal
Mede mogelijk gemaakt door: