Het bestuur van zondagtweedeklasser DVV Delft heeft voor het volgend seizoen Oscar Laguna Burgos (foto) als nieuwe hoofdtrainer aangetrokken. Laguna Burgos is geen onbekende voor de Delftse club. Hij beëindigde, na onder meer gespeeld te hebben bij FC Den Haag BVO (1994-2000) en Excelsior Maassluis, zijn voetballoopbaan bij de club op sportpark Kerkpolder.
Als trainer was Oscar Laguna Burgos werkzaam bij de A1-jeugd (landelijke 2e divisie) van Excelsior Maassluis en is thans is hij hoofdtrainer van zondagvierdeklasser DHL, dat meedoet in de strijd om de titel. Met het aanstellen van Oscar Laguna Burgos zet DVV Delft een traditie voort, door jonge trainers de kans te geven zich verder te ontwikkelen. Hij is bij de club de opvolger van Ronald Hes, die na dit seizoen vertrekt.
Verder heeft het bestuur het contract met assistent-trainer Marco van Leest verlengd met nog een seizoen. Met de overige begeleiding/trainersstaf wordt eveneens op zeer korte termijn gesproken en hoopt de club ook deze posities snel invulling te kunnen geven.
© Haaglanden Voetbal