Hij is altijd optimistisch. Dat was hij vorig week ook toen zijn ploeg DSO het moest opnemen na de winterstop tegen de ongeslagen koploper in 1B, Delta Sport. DSO zou wel eens voor een verrassing kunnen zorgen. Trainer Aart-Jan van Boksel (foto) zag zijn team echter in Zoetermeer met 0-5 verliezen.
Tekst: Carel Goseling
Van Boksel: ,,Ze waren twee maten te groot. We werden helemaal dronken gespeeld. Op elke positie waren ze beter. Echt een topploeg.’’ Voor het duel van dit weekend, uit tegen sv Nootdorp, zag Van Boksel wel de nodige mogelijkheden voor zijn formatie. Hij: ,,De jongens kennen elkaar. Het is een derby. We zijn gelijkwaardig. Ik zie wel mogelijkheden. Het kan een mooie wedstrijd worden als het doorgaat’’, zei hij op het moment, dat hij nog niet wist dat de KNVB voor zaterdag alle duels van het programma zou schrappen in de standaardklassen, behalve de topklasse.
Breuk
Van Boksel voorspelde, dat zijn ploeg er vol voor zou gaan, ook al omdat het bij sv Nootdorp na de straffen die de KNVB uitdeelde aangaande het duel tegen Forum Sport, niet helemaal lekker zit. De breuk tussen het bestuur en trainer Bob Kootwijk – die na dit seizoen weg moet vanwege te hoge ambities – speelt ook een rol. Van Boksel: ,,Zoiets zou allemaal effect kunnen hebben op het spel.’’
Raar
Overigens vindt de DSO-trainer de beslissingen van de KNVB aangaande sv Noordorp wel ‘raar’. Hij noemt de opgelegde straffen (-5 punten, twee spelers langdurig geschorst) ‘vervelend’ voor zijn tegenstander. Overigens zou Van Boksel zelf, die voor komend seizoen nog geen nieuwe club heeft, ook niet te benijden zijn geweest. Hij had tegen sv Nootdorp een tiental spelers door schorsingen en blessures gemist. Dus zo slecht komt die afgelasting hem nu ook niet uit!
© Haaglanden Voetbal