Afgelopen weekeinde begon de tweede helft van de competitie in de zaterdag eerste klasse B voor sv Nootdorp pas echt. Het thuisduel tegen Haaglandia eindigde echter in een 1-3 nederlaag na een 0-1 ruststand.
Tekst: Carel Goseling
Bob Kootwijk, trainer van sv Nootdorp, wilde dolgraag spelen. In het eerste bedrijf was Haaglandia echter heer en meester. De 0-1 was zeker niet geflatteerd. Na rust was de thuisploeg de bovenliggende partij. Kootwijk: ,,In de eerste helft liepen we te zoeken. In de tweede helft hebben we gedaan wat we moesten doen. Alleen viel onze gelijkmaker te laat. We hebben een aantal kansen niet benut. Achterin waren we wat minder georganiseerd en van twee foutjes profiteerde Haaglandia. Jammer maar het was een logische afspiegeling van de verhoudingen.’’
Inzet
Over de inzet en bereidheid van zijn spelers heeft Kootwijk naar eigen zeggen niet te klagen. ,,Wel de manier van afwerken.’’ Dat zal morgen uit bij HVC’10 beter moeten. Veel beter. ,,Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Ja, ze hebben gewonnen van Delta Sport, maar er is elke week wel een verrassende uitslag in deze competitie.’’
Thuis won sv Nootdorp met 6-0 van de ploeg uit Hoek van Holland. Kootwijk kan Jeffrey Spaans en Charlie Windhorst weer inzetten. Ook spits Jeffrey Flohr (speelde tegen Haaglandia een helft mee) is weer inzetbaar. Peter Korteling (foto) is terug van zijn wereldreis maar heeft een trainingsachterstand.
© Haaglanden Voetbal