Zondaghoofdklasser Remon van Bochoven heeft zich voor volgend seizoen verzekerd van de diensten van Remon van Bochoven (25), die zojuist vanaf 1 maart speelgerechtigd is voor de zaterdageersteklasser Haaglandia.
Van Bochoven heeft al een behoorlijke staat van dienst. Zijn jeugdopleiding liep hij door bij DSO in Zoetermeer en Haaglandia, waar hij het in de Topklasse met 25 treffers schopte tot niet alleen clubtopscorer, maar ook – samen met Erkan Sensoy – tot topscorer in dat seizoen in de Topklasse.
Stage
Door zijn prestaties dat seizoen liep hij stage bij FC Utrecht en Heracles Almelo. Het werd in 2013 echter zaterdagtopklasser Rijnsburgse Boys. Daarna pakte hij een nieuwe kans in het betaalde voetbal bij Achilles’29 in de Jupiler League. Begin dit seizoen keerde hij terug bij Haaglandia en ging spelen bij de zondagtak. Al snel besloot hij over te stappen naar de zaterdag, maar de KNVB gaf hem pas toestemming om per 1 maart in bindende wedstrijden uit te komen.
Verrassing
Vanaf het nieuwe seizoen is Van Bochoven dus actief op sportpark De Hoge Bomen, waar hij zijn oude trainer Edwin Grünholz weer tegenkomt. Bij Haaglandia is men – op zijn zachtst gezegd – niet happy met de overgang van Van Bochoven. Het kwam bij de Rijswijkse club als een volslagen verrassing.
© Haaglanden Voetbal