sv Oosterheem speelde gelijk tegen Moordrecht in 4A. De titelstrijd in 4B lijkt te gaan tussen DHL en HDV. Beide teams wonnen hun wedstrijd en vernamen na afloop dat HMC tegen sv Houtwijk twee punten had verloren.
Tekst: Roland van der Linden
4e klasse A
In Zoetermeer ontving sv Oosterheem Moordrecht. Het duel tussen de middenmoters eindigde in een gelijkspel. sv Oosterheem staat nog steeds op een achtste plaats.
4e klasse B
De Delftse derby tussen Taurus en DHL eindige in een 1-2 victorie voor de koploper, de formatie van trainer Oscar Laguna Burgos (foto). Door de overwinning blijft de voorsprong van vier punten van DHL op nummer twee HDV intact. HDV was in het Zuiderpark veel te sterk voor Toofan: 6-0. Ibrahim Akdeniz was verantwoordelijk voor het eerste en derde doelpunt van de thuisploeg. Tussendoor had ook Emrullah Urmuc het net weten te vinden. Na jaren niet meer in een eerste elftal te hebben gevoetbald, maakte Daniël Koegler in de tweede helft na tien minuten spelen zijn ‘debuut’ in het eerste elftal van HDV. En met succes, want hij scoorde drie doelpunten (een zuivere hattrick) en gaf een assist. Een geslaagde middag voor de veteraan Daniël Koegler, die normaal gesproken speelt bij de veteranen van HDV op zondag.
HMC haakte voorlopig af in de titelstrijd. Door een 1-1 gelijkspel tegen laagvlieger sv Houtwijk liep de achterstand op HDV op tot tien punten. Jair dos Santos scoorde voor HMC. ADS moest zich gewonnen geven tegen Wanica Star. De bezoekers stapten met een 1-3 overwinning van het veld.
© Haaglanden Voetbal