In navolging van Jim Hofman en Mike van Beurden (beiden van sv Erasmus) en Ilias Daoudi (van HMSH), kiest ook Bayram Sahin voor volgend seizoen voor Graaf Willem II/VAC. De 22-jarige speler komt over van de zaterdagafdeling van TAC’90. sv Erasmus krijgt er, voor de nieuwe zaterdagtak, ook een speler bij.
Voor zijn komst naar TAC’90 was hij actief voor BMT. Bayram Sahin: ,,Ik kies bewust voor Graaf Willem, gezien de sfeer en de ambitie die deze club uitstraalt. Ik kom het beste tot mijn recht als aanvallende middenvelder of spelverdeler, maar dat is natuurlijk aan de trainer Rob Gieben.”
De Technische Commissie van Graaf Willem II/VAC verwacht op korte termijn nieuwe keepers te presenteren en bekend te maken wie volgend seizoen als trainer van het tweede team gaat fungeren.
Naar sv Erasmus
sv Erasmus kent volgend seizoen naast de zondagtak, ook een prestatief op de zaterdag. Voor die selectie komt Ilias el Khatouti naar de Erasmusweg over. Hij is afkomstig van VCS.
© Haaglanden Voetbal