sv Nootdorp is in zaterdag 1B nog ongeslagen. Als één van de vier teams in deze klasse. Twee overwinningen en drie gelijke spelen boekten de mannen van hoofdtrainer John Karelse en zijn assistent Dick Boereboom (foto) dit voetbaljaar.
Tekst: Carel Goseling
Afgelopen weekeinde werd op eigen veld 0-0 gespeeld tegen de ongeslagen koploper FC ’s-Gravenzande. Een volgens waarnemers terechte uitslag in een confrontatie met weinig echte kansen. De mannen uit het Westland claimden driekwart van het duel de meerdere van de thuisclub te zijn geweest. De Nootdorpers zouden alleen op de counter hebben geloerd. Een voorstelling waar de thuisheren het, haast vanzelfsprekend, niet mee eens waren.
Minder
Morgen mogen de geelzwarten aantreden bij Neptunus-Schiebroek in Rotterdam. Een ploeg die binnen vijf voetbaljaargangen opsteeg van de vierde naar de eerste klasse. Vorig seizoen eindigde het als tweede in 2D, maar wist via de nacompetitie toch promotie af te dwingen. Neptunus-Schiebroek verloor dit seizoen ook nog geen duel. Sterker nog: het staat naast sv Nootdorp alleen is het doelsaldo iets minder. Nootdorp 8-5 (+3), Neptunus 9-7 (+2).
Winnen
Afgelopen weekeinde haalden de Rotterdammers met tien man een punt weg bij Vitesse Delft. In de wedstrijd was Neptunus zelfs de bovenliggende partij en had gezien het aantal mogelijkheden zelfs kunnen en wellicht moeten winnen. Feit is bovendien dat Vitesse Delft de tot nu toe sterkste opponent was – gezien de ranglijst – die Neptunus trof in het nog jonge seizoen. sv Nootdorp is dus gewaarschuwd voorafgaand aan het bezoek aan het Familiestadion zoals de accommodatie van Neptunus officieel heet.
© Haaglanden Voetbal