Voorschoten’97 hield verdiend de drie punten op sportpark Adegeest. Na een snelle voorsprong, maakte de thuisploeg het karwei na de doelwisseling af. Door deze overwinning houdt Voorschoten’97 de kopgroep in het vizier.
Al na drie minuten spelen kon de aanhang van Voorschoten’97 juichen. Op aangeven van Bas Beijersbergen rondde de teruggekeerde Remy Constancia na een vloeiende aanval koelbloedig af: 1-0. Voor Constancia een uitstekende ‘binnenkomer’.
De gastheren kregen in het eerste kwartier nog voldoende mogelijkheden om verder afstand te nemen van WV/HEDW. De defensie van de bezoekers kopte zelfs nog eenmaal een bal op de eigen lat. Daarna gingen beide teams gelijk tegen elkaar op, maar werd er voor de pauze niet meer gescoord.
Inzet
Na de thee toonden de Amsterdammers wel inzet, maar voetballend gaf Voorschoten’97 de toon aan. Er ontstonden over en weer wat kansen, maar in de stand kwam aanvankelijk geen wijziging. Dat gebeurde wel twintig minuten voor tijd. Khalid Sipan werd knap door Bas Beijersbergen en Jim van der Krogt vrij voor de doelman gezet. Sipan faalde niet en schoof de 2-0 binnen. Even later kreeg de doelpuntenmaker nog een kans op de 3-0, maar nu liet de doelman van WV/HEDW zich niet verschalken.
© Haaglanden Voetbal