Zaterdag eersteklasser Vitesse Delft is de vertegenwoordiger van de regio Haaglanden op het prestigieuze toernooi om de Algarve Cup van Trainingskampen.nl , dat op zaterdag 9 januari in Zuid-Portugal wordt afgewerkt.
De loting voor het toernooi werd onlangs verricht in de studio van Haaglanden Voetbal, vlak voor het begin van onze laatste talkshow van het jaar (zie onder). De wedstrijden duren tweemaal 20 minuten met tien minuten rust.
De acht deelnemers zijn verdeeld over twee poules. In Estadio Guia treden binnen de lijnen de teams van vv Woudenberg, UDI’19, vv Papendrecht en FC Rijnvogels. Het programma ziet er als volgt uit:
12.30 uur vv Papendrecht – vv Woudenberg
13.30 uur FC Rijnvogels – UDI’19
14.30 uur UDI’19 – vv Papendrecht
15.30 uur vv Woudenberg – FC Rijnvogels
In Estadio FC Ferreiras komen in actie Vitesse Delft, LRC Leerdam, AFC Quick 1890 en sv Piershil. Het programma ziet er als volgt uit:
13.00 uur sv Piershil – Vitesse Delft
14.00 uur LRC Leerdam – AFC Quick 1890
15.00 uur AFC Quick 1890 – sv Piershil
16.00 uur Vitesse Delft – LRC Leerdam
De finale tussen de beide poulewinnaars is om 17.15 uur in Estadio Ferreiras. Een uur later vindt de prijsuitreiking plaats. Haaglanden Voetbal volgt Vitesse Delft tijdens het toernooi en haar verblijf in Portugal.
© Haaglanden Voetbal
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DIWhw4YWw5E&feature=youtu.be[/youtube]