VELO is goed uit de winterstop gekomen en inmiddels opgeklommen naar de derde plaats in de stand. Ook afgelopen zondag werden de drie punten gepakt door SJC in eigen huis te verslaan. Een korte terugblik met de trainer Albert van der Dussen (foto) en alvast vooruit kijken op de ontmoeting met het Rotterdamse VOC.
Tekst: Rob Blankenstein
Een knappe 2-1 winst in Noordwijk tegen SJC. De ontlading moet groot zijn geweest na afloop!
,,Dat kun je wel zeggen. Uit bij het fysiek sterke SJC winnen is een bijzonder knappe prestatie van de spelers. Het werd een keer tijd, want dat was alweer twaalf jaar geleden. Ik heb genoten van de instelling van mijn team. Vooral de winnende goal, was er één om in te lijsten.”
Met een behoorlijk gehavende ploeg winnen bij SJC zegt ook wel iets over de breedte van je selectie.
,,Ik moet zeggen dat het begint te wennen, want er is dit seizoen ons werkelijk niets bespaard gebleven. Na de kuitbeenbreuk van Mitchel Weissenberg in het Haaglanden Voetbal Toernooi, haakte ook mijn aanvoerder Gerben Koop in de warming-up af. Maar wat ik al in de voorbeschouwing zei, de onderkant van de groep is gegroeid. Ook de ontwikkeling in duelkracht en mentale weerbaarheid wordt nu zichtbaar.”
Zondag thuis tegen VOC waar jullie uit nipt met 2-1 van verloren. Een duel ook waaraan Daan van Rossem geen prettige herinneringen zal hebben overgehouden!
,,Niet alleen Daan van Rossem heeft daar een vervelend gevoel aan over gehouden. We voelden ons allemaal bestolen. Het ergste was dat Daan inclusief met beelden in beroep gaat en er gewoon een wedstrijd bijkomt. Ze zijn bij de tuchtcommissie helemaal doorgeslagen. Maar goed, na een mindere periode hebben de spelers zich op een bijzondere wijze hersteld. Het blijft met een kleine selectie een zware opgave om de nacompetitie te bereiken, maar de derde plek was en blijft ons doel.”
Wat verwacht jij voor een soort wedstrijd zondag?
,,Een wedstrijd waar de vonken vanaf zullen knallen. De spelers – en in het bijzonder Daan van Rossem – willen natuurlijk sportief revanche nemen. Laat ik het zo zeggen; het Koninklijke VOC krijgt een vorstelijk onthaal!”
Je kunt weer beschikken over doelman Joeri Puister en Daan van Rossem. Wie zijn er niet beschikbaar?
,,We missen Gerben Koop, Thijs van de Zande, Mitchell Weissenberg en Delano Vogel.”
© Haaglanden Voetbal