DVV nam tegen FC Lisse nog wel de leiding, maar de ploeg van trainer Oscar Laguna Burgos (foto) ging toch met 3-1 onderuit. Wilhelmus deed het veel beter en won met liefst 0-5 het uitduel bij DOSR.
Tekst: Ton Beije
DVV Delft – FC Lisse
Het duel werd gespeeld op sportpark Ter Specke omdat de eerste wedstrijd van het seizoen bij DVV Delft werd afgewerkt. Omar el Fasi zette de Delftenaren na de thee nog wel op voorsprong, maar FC Lisse, dat volgend seizoen niet meer terugkeert in het standaardvoetbal op zondag, had toch het laatste woord.
Door treffers van Patrick Schaap, Joey van Beelen en Jelle Boot werd de achterstand omgebouwd in een 3-1 overwinning.
DOSR – Wilhelmus
Wilhelmus deed van zich spreken in de uitwedstrijd tegen DOSR. Jake Smart zette de formatie van trainer Haico Herbert op een 0-1 voorsprong. Nog voor de pauze zorgde Paul Jansen voor een verdubbeling van de marge.
Ook na de doelwisseling was de doelpuntenmachine van de Voorburgers niet te stoppen. Michiel van Munster liet de 0-3 aantekenen en daarna bepaalde Kevin Besamusca met twee treffers de eindstand op 0-5 voor de ‘wespen’.
© Haaglanden Voetbal