Het was een bijzondere week voor ADO Den Haag-aanvaller Dennis van der Heijden (foto). Bijna pakte hij met Oranje Onder 19 een ticket voor het WK Onder 20 van volgend jaar, maar het ging toch nog mis in de strafschoppenserie tegen Duitsland. Zaterdag viel hij na rust in bij ADO Den Haag tegen Kardemir Karabükspor.
Lukte het hem in Oranje Onder 19 wel om als invaller een (knap) doelpunt te scoren (,,Ik dacht dat ik de winnende had gescoord”), zaterdag tegen de Turkse opponent was hij er voor ADO Den Haag dichtbij. Maar hij had toch een aandeel, want al kon Van der Heijden zelf niet bij de bal, de Turkse doelman Adriano Fachini hielp een handje en bezorgde de bal bij Edouard Duplan, die vervolgens in het lege doel kon scoren.
Haaglanden Voetbal TV was erbij en verslaggever Rob Blankenstein sprak na het duel met Dennis van der Heijden en begon natuurlijk over het EK in Duitsland.
Kijk en beluister hieronder het interview.
© Haaglanden Voetbal
(Camera/editing: Fred Wolters)
[youtube]https://youtu.be/vOA-YKuusiY[/youtube]