Op de tweede dag van het IM Cees IJspelder sr-toernooi van DUNO was de nieuwe zaterdag eersteklasser Die Haghe duidelijk te sterk voor sv Houtwijk. De ploeg van de nieuwe trainer Eki Korte hield tot de rust verrassend stand, maar dat kwam vooral omdat het vizier van de mannen van trainer Wim de Jong nog niet op scherp stond. Na de rust werd sv Houtwijk overlopen en bleef het slechts bij 4-0.
Tekst: Kees de Groot | Foto’s: Eric de Wit
Die Haghe startte met de bekende spelers van het zo succesvolle vorige seizoen. Door blessures en andere afwezigen kreeg de jonge Calvin Bakker een kans en hij speelde een prima eerste helft. Het vizier van de spelers van Die Haghe stond nog niet op scherp in die eerste helft die dan ook met 0-0 werd afgesloten.
In het tweede bedrijf kwamen de nieuwe aanwinsten van Die Haghe in het veld. Abdul Yilmaz, Blnd Ahmed, Elysio van de Graaf en Mark Kippersluis speelden hun eerste minuten in het Die Haghe-shirt. Duidelijk was dat sv Houtwijk dit niet ging volhouden en al snel was het Sebastiaan van der Starre, die zijn naam als topscorer direct weer bevestigde en de 1-0 scoorde. sv Houtwijk kreeg daarna een cadeautje in de vorm van een te snel gegeven penalty, maar doelman Bas Drost stopte de goed ingeschoten bal.
Daarna was het over voor sv Houtwijk. Die Haghe tikte bij tijd en wijle de verdediging van de tegenstander helemaal suf en als Die Haghe de dubbele cijfers had gehaald, was niemand daarover verbaasd geweest. Nu scoorden Mark Kippersluis, Robin Laming en nogmaals Sebastiaan van der Starre, waardoor de eindstand bleef steken op 4-0. Zaterdag is het andere koek voor Die Haghe, dan is zondag eersteklasser DHC de tegenstander op het DUNO-toernooi.
© Haaglanden Voetbal