In 2C wordt nog volop strijd geleverd bovenin voor een plaats in de nacompetitie. De kans voor HVV op het bereiken van de nacompetitie is niet groot meer weet ook trainer André Wetzel. Onderin moet Stompwijk’92 van vertrekkend trainer Erik van Manen (foto) winnen van Altior.
Lukt dat de Stompwijkers en verliezen ONA (uit tegen Foreholte) en ESTO (uit tegen RVC’33), dan spelen zij ook volgend seizoen in de tweede klasse. Bij dat scenario is ook Laakkwartier definitief gered. De formatie van Jan Linkerhof heeft nu formeel nog een punt nodig om zich ook volgend seizoen tweedeklasser te mogen noemen.
Doelsaldo
Voor de nacompetitie voor promotie komen nog in aanmerking ROAC, KDO en DOSR. Teylingen is al zeker van het competitietoetje. Wint ROAC van Laakkwartier (dan kan dat negatief uitpakken voor de ploeg van Jan Linkerhof), dan neemt het de periode van TAC’90 over en speelt het nacompetitie. DOSR staat op doelsaldo boven aan in de derde periode en speelt thuis tegen kampioen TAC’90. RVC’33 (thuis tegen ESTO) en KDO (zoals gezegd uit tegen GDA) zitten op het vinkentouw. HVV zou nog een miniem kansje hebben, maar dan moet werkelijk alles meezitten. Kortom bij veel duels zal het nog een hectische toestand kunnen geven op de laatste speeldag en zullen nauwgezet de tussenstanden op de diverse velden in de gaten gehouden worden.
Dat kan zondag ook via onze Live-Scores op deze website.
© Haaglanden Voetbal
Klik HIER voor het volledige programma en de stand in zondag 2C