Haaglanden Voetbal volgt in de Keuken Kampioen Divisie clubs van spelers, die in het verleden het shirt van ADO Den Haag droegen. Zo geraken deze spelers niet helemaal uit beeld. Bij onder meer FC Almere, Cambuur, TOP Oss en FC Volendam zijn oud-ADO-spelers actief.
Tekst: Ton Beije
Bij Cambuur Leeuwarden dook op de laatste dag van de transferperiode nog een oud-ADO Den Haag-speler op. De club nam transfervrij van het Cypriotische AEL Limassol Jarchinio Antonia over. Hij maakt vooral furore na zijn overgang van ADO naar Go Ahead Eagles. In de ploeg die vrijdag met 3-2 won van FC Den Bosch speelde alleen Giovanni Korte in de basis. Hij werd na 66 minuten vervangen door Oratmangoen.
Rijswijker Ricardo Kip ging in Amsterdam met Almere City tegen Jong Ajax nipt met 3-2 onderuit. Thomas Verheijdt, zaterdagavond present op de tribune bij ADO Den Haag-VVV Venlo, was nog geblesseerd.
Captain Kevin Visser kreeg bij FC Volendam al heel snel in het duel de kans de openingstreffer te produceren tegen NAC. De bal verdween echter in handen van de Bredase doelman. In een spectaculair duel bleef FC Volendam wel met 2-1 aan de positieve kant van de score.
TOP Oss, met Hennos Asmelash in de gelederen, kwam op eigen veld een 0-0 gelijkspel overeen met De Graafschap. Asmelas liep nog wel tegen een gele prent aan, gegevens door arbiter Martens.
Thijmen Goppel stapte op de laatste dag van de transferwindow op huurbasis over naar MVV in Maastricht. Hij zag zondag zijn nieuwe ploeg in De Geusselt met 1-0 winnen van streekgenoot Roda JC.
© Haaglanden Voetbal