In het Haaglanden Voetbal Toernooi om de Beltona Cup (voor teams onder de 23) was Quick een maatje te groot voor Westlandia. Na een ruststand van 2-1, liepen de Haantjes na de thee uit naar een 7-3 overwinning.
Tekst: Ton Beije
In een wedstrijd waarin scheidsrechter Peter Nederpel de kaarten op zak kon houden (zoals het eigenlijk ook hoort) scoorde Quincy Does tweemaal voor Quick. De andere Haagse doelpunten kwamen van Raghib Achnak, Boris van der Wiel, Ronaldo de Lima (foto) en Georni Elvilia, terwijl eenmaal een Westlandiaan de bal langs zijn eigen doelman werkte. 1
Voor de bezoekers wist Roy van der Sar twee keer het Quick-net te vinden. Mark van der Zalm nam één treffer voor zijn rekening, maar verder dan drie kwam de formatie uit Naaldwijk niet.
© Haaglanden Voetbal