René van der Gijp werd in april van dit jaar bij zijn huis overvallen nadat hij terugkeerde van een opname van het programma Veronica Inside. De overvallers zouden het gemunt hebben op het Rolex-horloge van Van der Gijp. Ook ADO Den Haag-spits Michiel Kramer (foto) zou een doelwit geweest zijn, meldt RTV Rijnmond.
De overvallers, met witte maskers op, slaagden niet in hun opzet, omdat in de auto van Van der Gijp veiligheidsglas was aangebracht. De daders zijn nog steeds spoorloos al is wel hun bestuurder van de auto aangehouden.
Die overvallers hadden mogelijk ook ADO Den Haag-spits Michiel Kramer op het oog, waarbij eveneens zijn Rolex-horloge het doelwit zou zijn, laat RTV Rijnmond weten. De aangehouden chauffeur zou hebben aangegeven ook in Barendrecht te hebben rondgereden bij het huis van Kramer. Hij ontkent echter dat er plannen waren voor een beroving van Kramer. Dat wordt echter door een getuige tegengesproken.
© Haaglanden Voetbal