ADO Den Haag speelt zaterdag (om 18.45 uur) weer een uitwedstrijd, nu tegen concurrent FC Emmen. FC Emmen is hekkensluiter en wacht nog op de eerste zege. Voor ADO Den Haag dé kans om afstand te nemen.
De ploeg van trainer Ruud Brood deed het het vorig weekend uit tegen FC Utrecht goed door met een punt terug te keren uit Stadion Galgenwaard.
In ons TV-programma Studio ADO beelden van de persconferentie van vrijdag met trainer Ruud Brood en een gesprek dat Pieter Donath had met ADO Den Haag-middenvelder Kees de Boer.
Het programma is vandaag nog op Haaglanden TV (ZIGGO, kanaal 44) te zien om 20.00 en 22.00 uur en zaterdag om 09.00, 12.00 en 15.00 uur. Bovendien is het programma ook hieronder te zien en te beluisteren.
© Haaglanden Voetbal
(Camera / editing: Fred Wolters)