JO11

Programma

Finale
Zaterdag 22 juni 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1143 Verburch JO11 – DSO JO11 5-1

Uitslagen

Woensdag 5 juni 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1142 18:30 DSO JO11 – Fc ‘s-Gravenzande JO11 10-1
Donderdag 6 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1141 18:15 Verburch JO11 – Quick JO11 5-2
Woensdag 8 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1137 18:30 Quick JO11 – Wilhelmus JO11 5-3
19J1140 18:30 Fc ‘s-Gravenzande JO11 – Den Hoorn JO11 4-2
Dinsdag 14 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1139 17:30 VELO JO11 – Verburch JO11 2-9
Woensdag 15 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1138 18:30 HBS JO11 – DSO JO11 2-3
Maandag 8 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1133 18:30 GSC ESDO JO11 – Den Hoorn JO11 4-4  Den Hoorn w.n.s.
Dinsdag 9 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1136 18:00 Die Haghe JO11 – VELO JO11 1-4
Woensdag 10 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1129 18:30 Concordia JO11 – DSO JO11 0-7
19J1132 18:30 GDA JO11 – Verburch JO11 3-13
Dinsdag 16 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1134 18:30 FC ‘s-Gravenzande JO11 – Sportclub Monster JO11 7-2
Woensdag 17 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1130 18:30 Wilhelmus JO11 – DHC JO11 1-0
19J1131 18:30 Quick JO11 – HVV JO11 5-3
Woensdag 8 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1135 18:30 HBS JO11 – Westlandia JO11 1-1  HBS w.n.s. (5-4)
Dinsdag 19 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1118 17:30 VELO JO11 – REMO JO11 13-0
19J1121 18:30 GDA JO11 – DWO JO11 3-2
19J1123 18:00 Oosterheem JO11 – HVV JO11 2-3
19J1128 18:45 sv Leidschenveen JO11 – Den Hoorn JO11 6-6  Den Hoorn w.n.s.
Woensdag 20 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1113 17:30 RKAVV JO11 – Quick JO11 2-3
19J1114 18:30 HVV Hercules JO11 – HBS JO11 0-4
19J1115 18:30 SVC’08 JO11 – Die Haghe JO11 3-3  Die Haghe w.n.s.
19J1116 18:30 Sportclub Monster JO11 – Fc Zoetermeer JO11 5-2
19J1119 18:30 Wilhelmus JO11 – Graaf Willem II-VAC JO11 5-1
19J1120 18:30 Quintus JO11 – Concordia JO11 2-2  Concordia w.n.s.
19J1122 18:30 OLIVEO JO11 – GSC ESDO JO11 5-5  GSC ESDO w.n.s.
19J1124 18:30 Verburch JO11 – sv Nootdorp JO11 8-1
19J1125 18:30 DHC JO11 – RKDEO JO11 6-1
19J1127 18:30 SVH JO11 – DSO JO11 2-3
Woensdag 27 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1117 18:30 FC ‘s-Gravenzande JO11 – WIK JO11 12-3
19J1126 18:30 sv Honselersdijk JO11 – Westlandia JO11 0-6
Dinsdag 5 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1110 18:00 DWO JO11 – SEV JO11 2-2 DWO w.n.s. (3-1)
Woensdag 6 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1101 18:30 HVV Hercules JO11 – DUNO JO11 4-3
19J1104 18:30 Sportclub Monster JO11 – HVC’10 JO11 2-0
19J1105 18:30 Quintus JO11 – Scheveningen JO11 5-1
19J1106 18:30 REMO JO11 – Semper Altius JO11 4-0
19J1107 18:30 Erasmus JO11 – GDA JO11 1-15
19J1108 18:30 Vitesse Delft JO11 – WIK JO11 3-4
19J1109 18:30 Quick Steps JO11 – sv Nootdorp JO11 AFGEKEURD
19J1111 18:30 VUC JO11 – Fc Zoetermeer JO11 2-6
19J1112 17:30 RKAVV JO11 – Laakkwartier JO11 6-3
Vrijgeloot: Quick JO11, HBS JO11, Die Haghe JO11, Fc ‘s-Gravenzande JO11, VELO JO11, Wilhelmus JO11, Graaf Willem II-VAC JO11, Concordia JO11, Oliveo JO11, GSC ESDO JO11, Oosterheem JO11, HVV JO11, Verburch JO11, DHC JO11, RKDEO JO11, Westlandia JO11, SVH JO11, DSO JO11, Leidschenveen JO11, Den Hoorn JO11
Donderdag 7 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1103 18:15 KMD JO11 – SVC’08 JO11 2-8
Woensdag 13 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1109 18:30 Quick Steps JO11 – sv Nootdorp JO11 0-3
Dinsdag 19 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1102 17:45 DSVP JO11 – sv Honselersdijk JO11 3-3  Honselersdijk w.n.s.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.