JO17

Programma

Uitslagen

Finale
Zaterdag 22 juni 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1739 Quick JO17 – DHC JO17 1-0
Woensdag 15 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1737 20:00 sv Leidschenveen JO17 – Quick JO17 0-9
Dinsdag 28 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1738 20:00 RKDEO JO17 – DHC JO17 1-2
Woensdag 24 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1735 19:00 RKDEO JO17 – Fc ‘s-Gravenzande JO17 4-3
Woensdag 1 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1733 19:00 Wilhelmus JO17 – Quick JO17 0-3
19J1736 20:00 DSO JO17 – Leidschenveen JO17 2-2  Leidschenveen w.n.s.
Maandag 6 mei 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1734 19:30 DHC JO17 – Die Haghe JO17 3-0
Woensdag 3 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1725 19:00 Westlandia JO17 – Wilhelmus JO17 2-2  Wilhelmus w.n.s.
19J1730 19:00 Scheveningen JO17 – RKDEO JO17 0-6
19J1731 19:30 Fc ‘s-Gravenzande JO17 – Den Hoorn JO17 1-0
Woensdag 10 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1727 19:30 Quick JO17 – Forum Sport JO17 4-0
Maandag 15 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1726 19:00 Quintus JO17 – DHC JO17 1-12
19J1728 18:30 Leidschenveen JO17 – Graaf Willem II-VAC JO17 2-1
Dinsdag 16 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1732 19:00 Die Haghe JO17 – HBS JO17 1-1  Die Haghe w.n.s.
Woensdag 24 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1729 20:00 DSO JO17 – VELO JO17 2-0
Dinsdag 19 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1716 18:30 Westlandia JO17 – Concordia JO17 2-0
19J1720 19:30 Quintus JO17 – DSVP JO17 2-0
Woensdag 20 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1710 19:30 Erasmus JO17 – Scheveningen JO17 1-7
19J1711 19:30 HBS JO17 – Oliveo JO17 3-1
19J1712 19:30 Wilhelmus JO17 – Fc Zoetermeer JO17 1-0
19J1714 19:30 DHL JO17 – Die Haghe JO17 1-5
19J1717 19:30 GDA JO17 – Fc ‘s-Gravenzande JO17 1-1  Fc ‘s-Gravenzande w.n.s. (5-6)
19J1718 19:45 RKAVV JO17 – Forum Sport JO17 1-4
19J1721 19:30 DUNO JO17 -Leidschenveen JO17 0-4
19J1722 19:00 KMD JO17 – VELO JO17  (terrein VELO) 0-8
19J1723 20:00 Den Hoorn JO17 – Sportclub Monster JO17 4-2
Vrijgeloot: Quick JO17
Woensdag 27 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1715 20:00 DSO JO17 – SVC’08 JO17 5-0
Zaterdag 30 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1713 12:00 RKDEO JO17 – BSC’68 JO17 2-0
Maandag 1 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1724 19:30 DHC JO17 – Verburch JO17 3-2
Woensdag 3 april 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1719 19:00 Nootdorp JO17 – Graaf Willem II-VAC JO17 2-4
Woensdag 20 februari 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1707 19:30 Die Haghe JO17 – VUC JO17 12-0
Woensdag 6 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1702 19:30 DUNO JO17 – TAC’90 JO17 4-3
19J1703 20:00 DWO JO17 – Quintus JO17 2-5
19J1704 19:30 Oosterheem JO17 – KMD JO17 1-6
19J1705 19:45 RKAVV JO17 – Vitesse Delft JO17 6-0
19J1708 19:00 DHL JO17 – WIK JO17 4-3
Vrijgeloot: sc Monster JO17, Scheveningen JO17, HBS JO17, Oliveo JO17, Wilhelmus JO17, Fc Zoetermeer JO17, RKDEO JO17, BSC’68 JO17, DSO JO17, SVC’08 JO17, Westlandia JO17, Concordia JO17, GDA JO17, Fc ‘s-Gravenzande JO17, Forum Sport JO17, sv Nootdorp JO17, DSVP JO17, VELO JO17, Den Hoorn JO17, DHC JO17, Verburch JO17, Quick JO17
Maandag 11 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1706 19:45 GSC ESDO JO17 – Erasmus JO17 1-4
Woensdag 13 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1701 20:00 Leidschenveen JO17 – Semper Altius JO17 5-1
Woensdag 27 maart 2019
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
19J1709 19:30 Graaf Willem II-VAC JO17 – SVH JO17 4-1

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.