Mannen Sir Winston Cup

Sir Winston Cup  (2e klasse en hoger)

Programma 2e ronde

Dinsdag 10 maart 2020
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW29 20:00 uur Jong ADO Den Haag – TAC’90 (zon) 3-2
20SW32 20:00 uur Quick – Scheveningen 2-0
20SW34 20:00 uur RKAVV – VUC 2-0
datum nog te bepalen
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW28 20:00 uur sv Nootdorp – SVC’08 scheidsrechter : Ron Karremans
Assitenten: Andre van Vliet en Simon Taal

1/4 finale – 21 april 2020
1/2 finale – 12 mei of 19 mei
Finale – 20 juni

Uitslagen Knock-out fase

Dinsdag 3 maart 2020
Nummer Tijd Wedstrijd Uitslag
20SW30 20:00 uur Vitesse Delft – RKDEO 5-1
20SW31 20:00 uur Westlandia (za)  – Westlandia (zon) 3-4
20SW33 20:00 uur Fc ‘s-Gravenzande – Oliveo (zon) 2-1
20SW35 20:15 uur Forum Sport – HBS 5-1

Uitslagen en standen 1e ronde (poule)

Poule A
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW01 08-10-2019 20:00 uur DHC – TAC’90 (zo) 3-2
20SW02 26-11-2019 20:00 uur TAC’90 (zo) – SVC’08 4-3
20SW03 3-12-2019 20:00 uur SVC’08 – DHC 1-0
Poule A Team G W GL V Pnt DV DT S
1. TAC’90 (zo) * 2 1 0 1 3 6 6 0
2. SVC’08  ** 2 1 0 1 3 4 4 0
3. DHC 2 1 0 1 3 3 3 0

* TAC’90 geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

** SVC’08 geplaatst voor de Knock-out fase als 1 van de beste 7 nummers 2

Poule B
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW04 8-10-2019 20:00 uur Laakkwartier (zo) – Jong ADO Den Haag 1-3
20SW05 12-11-2019 20:00 uur Jong ADO Den Haag – Westlandia (za) 4-0
20SW06 3-12-2019 20:00 uur Westlandia (za) – Laakkwartier (zo) 3-1
Poule B Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Jong ADO Den Haag * 2 2 0 0 6 7 1 6
2. Westlandia  (za)  ** 2 1 0 1 3 3 5 -2
3. Laakkwartier (zo) 2 0 0 2 0 2 6 -4

* Jong ADO Den Haag geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

** Westlandia (za) in wachtkamer of ze bij de 7 beste nummers horen

Poule C
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW07 8-10-2019 20:00 uur DSO – Vitesse Delft 1-2
20SW08 12-11-2019 20:00 uur Vitesse Delft – Scheveningen 3-2
20SW09 3-12-2019 20:00 uur Scheveningen – DSO 4-0
Poule C Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Vitesse Delft * 2 2 0 0 6 5 3 2
2. Scheveningen ** 2 1 0 1 3 6 3 3
3. DSO 2 0 0 2 0 1 6 -5

* Vitesse Delft geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

** Scheveningen geplaatst voor de Knock-out fase als 1 van de beste 7 nummers 2

Poule D
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW10 15-10-2019 20:00 uur RKAVV – VUC 1-0
20SW11 12-11-2019 20:00 uur VUC – HMSH (zo) 4-1
20SW12 11-02-2020 20:00 uur HMSH (zo) – RKAVV 3-6
Poule D Team G W GL V Pnt DV DT S
1. RKAVV * 2 2 0 0 6 7 3 4
2. VUC ** 2 1 0 1 3 4 2 2
3. HMSH (zo) 2 0 0 2 0 4 10 -6

* RKAVV geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

** VUC geplaatst voor de Knock-out fase als 1 van de beste 7 nummers 2

Poule E
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW13 16-10-2019 20:30 uur Te Werve – Westlandia (zo) 1-1
20SW14 12-11-2019 20:00 uur Westlandia (zo) – Die Haghe 5-0
20SW15 11-01-2019 14.30 uur Die Haghe – Te Werve 0-0
Poule E Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Westlandia (zo) * 2 1 1 0 4 6 1 5
2. Te Werve 2 0 2 0 2 1 1 0
3. Die Haghe 2 0 1 1 1 0 5 -5

* Westlandia (zon) geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule F
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW16 15-10-2019 20:00 uur VELO – OLIVEO (zo) 2-4
20SW17 19-11-2019 20:00 uur OLIVEO (zo) – Fc ‘s-Gravenzande 0-0
20SW18 14-01-2020 20:00 uur Fc ‘s-Gravenzande – VELO 3-1
Poule F Team G W GL V Pnt DV DT S
1. OLIVEO (zo) * 2 1 1 0 4 4 2 2
2. FC ‘s-Gravenzande ** 2 1 1 0 4 3 1 2
3. VELO 2 0 0 2 0 3 7 -4

* OLIVEO (zo) geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar
** Fc ‘s-Gravenzande geplaatst voor de Knock-out fase als 1 van de beste 7 nummers 2

Poule G
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW19 15-10-2019 20:00 uur HBS – Forum Sport 3-0
20SW20 04-02-2020 20:15 uur Forum Sport – Wilhelmus 7-0
20SW21 10-12-2019 20:00 uur Wilhelmus – HBS 2-3
Poule G Team G W GL V Pnt DV DT S
1. HBS * 2 2 0 0 6 6 2 4
2. Forum Sport ** 2 1 0 1 3 7 3 4
3. Wilhelmus 2 0 0 2 0 2 10 -8

* HBS geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar
** Forum Sport geplaatst voor de Knock-out fase als 1 van de beste 7 nummers 2

Poule H
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW22 15-10-2019 20:00 uur Wippolder – sv Nootdorp 2-2
20SW23 03-03-2020 20:00 uur sv Nootdorp – Den Hoorn 2-1 (terrein Den Hoorn)
20SW24 18-02-2020 20:00 uur Den Hoorn – Wippolder 3-3
Poule H Team G W GL V Pnt DV DT S
1. sv Nootdorp 2 1 1 0 4 4 3 1
2. Wippolder 2 0 2 0 2 5 5 0
3. Den Hoorn 2 0 1 0 1 4 5 -1
Poule I
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20SW25 15-10-2019 20:15 uur Voorschoten’97 (za) – RKDEO
(terrein RKDEO)
4-5
20SW26 19-11-2019 20:00 uur RKDEO – Quick 1-3
20SW27 10-12-2019 20:00 uur Quick – Voorschoten’97 (za) 4-0
Poule I Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Quick * 2 2 0 0 6 7 1 6
2. RKDEO ** 2 1 0 1 3 6 7 -1
3. Voorschoten’97 (za) 2 0 0 2 0 4 9 -4

* Quick geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar
** RKDEO geplaatst voor de Knock-out fase als 1 van de beste 7 nummers 2

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.