Mannen Halve Maan Cup (3e-4e klasse)

Programma

1/8 finale

Dinsdag 10 maart 2020
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM46 20:00 uur Quick Steps – KSD Marine 5-2
Datum nog nader te bepalen
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM44 20:00 uur SVH – Madestein Vally Karagantcheff
20HM45 20:15 uur Laakkwartier (za) – Haagse Hout Manon Plandsoen
20HM47 20:00 uur PGS/VOGEL – BMT Ed Pieterman
20HM48 20:00 uur DUNO – FC Zoetermeer Mauel Bongers
20HM49 20:00 uur REMO – Duindorp sv Henk Ruijl
20HM50 20:00 uur OLIVEO (za) – TAC’90 (za) Remco Broekhuizen

1/4 finale is op dinsdag 28 april 2020

Uitslagen Knock-out fase

Dinsdag 25 februari 2020
Nummer Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM43 20:00 uur Sportclub Monster – Full Speed 3-3  (Monster w.n.s. 4-1)

Uitslagen en standen 1e ronde (poule)

Poule A
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM01 8-10-2019 20:00 uur SEP – Laakkwartier (za) 1-2
20HM02 12-11-2019 20:15 uur Laakkwartier (za) – HPSV 2-1
20HM03 3-12-2019 20:00 uur HPSV – SEP 0-4
Poule A Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Laakkwartier (za) * 2 2 0 0 6 4 2 2
2. SEP 2 1 0 1 3 5 2 3
3. HPSV 2 0 0 2 0 1 6 -5

* Laakkwartier (za) geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule A
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM01 8-10-2019 20:00 uur SEP – Laakkwartier (za) 1-2
20HM02 12-11-2019 20:15 uur Laakkwartier (za) – HPSV 2-1
20HM03 3-12-2019 20:00 uur HPSV – SEP 0-4
Poule A Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Laakkwartier (za) * 2 2 0 0 6 4 2 2
2. SEP 2 1 0 1 3 5 2 3
3. HPSV 2 0 0 2 0 1 6 -5

* Laakkwartier (za) geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule B
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM04 15-10-2019 20:15 uur KMD – OLIVEO (za) 0-1
20HM05 19-11-2019 20:00 uur OLIVEO (za) – Blauw-Zwart 3-0
20HM06 18-01-2020 14:30 uur Blauw-Zwart – KMD 5-2
Poule B Team G W GL V Pnt DV DT S
1. OLIVEO (za) * 2 2 0 0 6 4 0 4
2. Blauw-Zwart 2 1 0 1 3 5 5 0
3. KMD 2 0 0 2 0 2 6 -4

* OLIVEO (za) geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule C
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM07 8-10-2019 20:00 uur SEV – DUNO 2-3
20HM08 14-01-2020 20:00 uur DUNO – Oosterheem 3-3
20HM09 3-12-2019 20:00 uur Oosterheem – SEV 2-3
Poule C Team G W GL V Pnt DV DT S
1. DUNO 2 1 1 0 4 6 5 1
2. SEV 2 1 0 1 3 5 5 0
3. Oosterheem 2 0 1 1 1 5 6 -1
Poule D
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM10 8-10-2019 20:00 uur Full Speed – RAS 2-0
20HM11 25-11-2019 20:00 uur RAS – RVC Celeritas 2-2
20HM12 3-12-2019 20:00 uur RVC Celeritas – Full Speed 0-2
Poule D Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Full Speed * 2 2 0 0 6 4 0 4
2. RVC Celeritas 2 0 1 0 1 2 4 -2
3. RAS 2 0 1 1 1 2 4 -2

* Full Speed geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule E
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM13 29-10-2019 20:00 uur Naaldwijk – DWO 3-0
20HM14 12-11-2019 20:00 uur DWO – Quick Steps 0-2
20HM15 3-12-2019 20:00 uur Quick Steps – Naaldwijk 2-0
Poule E Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Quick Steps * 2 2 0 0 6 4 0 4
2. Naaldwijk 2 1 0 1 3 3 2 1
3. DWO 2 0 0 2 0 0 5 -5

* Quick Steps geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule F
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM16 8-10-2019 20:00 uur Haagse Hout – BSC’68 3-0 (reglementair)
20HM17 12-11-2019 20:00 uur BSC’68 – HMC 0-3 (reglementair)
20HM18 3-12-2019 20:00 uur HMC – Haagse Hout 1-10
Poule F Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Haagse Hout * 2 2 0 0 6* 13 1 +12
2. HMC 2 1 0 1 3 4 10 -6
3. BSC’68 2 0 0 2 0 0 6 -6

* Haagse Hout geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule G
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM19 8-10-2019 20:00 uur HMSH (za) – Toofan 4-4
20HM20 28-01-2020 20:00 uur Toofan – Fc Zoetermeer 0-5
20HM21 3-12-2019 20:00 uur Fc Zoetermeer – HMSH (za) 1-0
Poule G Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Fc Zoetermeer 2 2 0 0 6 6 0 6
2.  HMSH (za) 2 0 1 1 1 4 5 -1
3. Toofan 2 0 1 1 1 4 9 -5
Poule H
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM22 8-10-2019 20:00 uur Erasmus (zo) – Duindorp sv 1-4
20HM23 21-12-2019 14:30 uur Duindorp sv – TAC’90 (za) 3-3
20HM24 10-12-2019 20:00 uur TAC’90 (za) – Erasmus (zo) 5-1
Poule H Team G W GL V Pnt DV DT S
1. TAC’90 (za) 2 1 1 0 4 8 4 4
2. Duindorp sv 2 1 1 0 4 7 4 3
3. Erasmus (zo) 2 0 0 2 0 2 9 -7
Poule I
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM25 15-10-2019 20:00 uur sv Houtwijk (za) – REMO 2-4
20HM26 19-11-2019 20:00 uur REMO – VCS 2-1
20HM27 20:00 uur VCS – sv Houtwijk (za) niet gespeeld
Poule I Team G W GL V Pnt DV DT S
1. REMO * 2 2 0 0 6 6 3 3
2. VCS 1 0 0 1 0 1 2 -1
3. sv Houtwijk (za) 1 0 0 1 0 2 4 -2

* REMO geplaatst voor de Knock-out fase als poulewinnaar

Poule J
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM28 22-10-2019 20:00 uur KSD Marine – Semper Altius 3-2
20HM29 19-11-2019 20:00 uur Semper Altius – Maasdijk 3-2
20HM30 10-12-2019 20:00 uur Maasdijk – KSD Marine 3-4
Poule J Team G W GL V Pnt DV DT S
1. KSD Marine * 2 2 0 0 6 7 5 2
2. Semper Altius 2 1 0 1 3 5 5 0
3. Maasdijk 2 0 0 2 0 5 7 -2
Poule K
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM31 15-10-2019 20:00 uur SVH – Vredenburch 1-0
20HM32 19-11-2019 20:00 uur Vredenburch – Schipluiden 0-1
20HM33 10-12-2019 20:00 uur Schipluiden – SVH 2-2
Poule K Team G W GL V Pnt DV DT S
1. SVH * 2 1 1 0 4 3 2 1
2. Schipluiden 2 0 1 0 3 3 2 1
3. Vredenburch 2 0 0 2 0 0 2 -2

Schipluiden 1 punt in mindering

Poule L
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM31 15-10-2019 20:00 uur Erasmus (za) – Madestein 1-1
20HM32 19-11-2019 20:00 uur Madestein – GDA 3-2
20HM33 07-01-2019 20:00 uur GDA – Erasmus (za) 6-1
Poule L Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Madestein 2 1 1 0 4 4 3 1
2. GDA  2 1 0 1 3 8 4 4
3. Erasmus (za) 2 0 1 1 1 2 7 -5
Poule M
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM34 16-10-2019 20:00 uur BMT – sv Houtwijk (zo) 10-4
20HM35 19-11-2019 20:00 uur sv Houtwijk (zo) – WIK 3-3
20HM36 10-12-2019 20:00 uur WIK – BMT 1-4
Poule M Team G W GL V Pnt DV DT S
1. BMT * 2 2 0 0 6 14 5 9
2. WIK 2 0 1 0 1 4 7 -3
3. sv Houtwijk (zo) 2 0 1 1 1 7 13 -6
Poule N
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM37 15-10-2019 20:00 uur PGS/VOGEL – GSC ESDO 2-0
20HM38 19-11-2019 20:00 uur GSC ESDO – ODB 5-0
20HM39 10-12-2019 20:00 uur ODB – PGS/VOGEL 3-4
Poule N Team G W GL V Pnt DV DT S
1. PGS/VOGEL * 2 2 0 0 6 6 3 3
2. GSC ESDO 2 1 0 1 3 5 2 3
3. ODB 2 0 0 1 0 3 9 -6
Poule O
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20HM40 15-10-2019 20:00 uur sc Monster – Quintus 2-1
20HM41 19-11-2019 20:00 uur Quintus – Loosduinen 2-3
20HM42 10-12-2019 20:00 uur Loosduinen – sc Monster 3-7
Poule O Team G W GL V Pnt DV DT S
1. sc Monster * 2 2 0 0 6 9 4 5
2. Loosduinen 2 1 0 1 3 6 9 -3
3. Quintus 2 0 0 2 0 3 5 -2

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.