Beltona Onder 23-cup

Programma & standen

Dinsdag 25 februari 2020
Nummer Poule Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE26 H 20:00 uur Semper Altius O23 – Vredenburch O23 AFGELAST
Shamsoender Isri
Dinsdag 3 maart 2020
Nummer Poule Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE05 B 20:00 uur TAC’90 O23 – Wilhelmus O23 3-1
20BE15 E 20:00 uur DSO O23 – VUC O23 5-0
Datum nog nader te bepalen
Nummer Poule Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE12 D 20:00 uur VELO O23 – SVC’08 O23

Uitslagen en standen per Poule

Poule A
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE01 14-1-2020 20:00 uur Quick O23 – Westlandia O23 7-3
20BE02 21-1-2020 20:00 uur Westlandia O23 – RKAVV O23 3-1
20BE03 11-2-2020 20:00 uur RKAVV O23 – Quick O23 3-5
Poule A Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Quick O23 2 1 0 0 6 12 6 6
2. Westlandia O23 2 1 0 1 3 6 8 -2
3. RKAVV O23  2 0 0 2 0 4 8 -4
Poule B
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE04 05-11-2019 20:00 uur HMSH O23 – TAC’90 O23 4-1
20BE05 03-03-2020 20:00 uur TAC’90 O23 – Wilhelmus O23 3-1
20BE06 18-02-2020 20:00 uur Wilhelmus O23 – HMSH O23 1-1
Poule B Team G W GL V Pnt DV DT S
1. HMSH O23 2 1 1 0 4 5 2 3
2. TAC’90 O23 2 0 0 0 3 4 5 -1
3. Wilhelmus O23 2 0 0 1 1 2 4 -2
Poule C
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE07 10-12-2019 20:00 uur Vitesse Delft O23 – Scheveningen O23 0-3
20BE08 21-1-2020 20:00 uur Scheveningen O23 – DHC O23 4-2
20BE09 11-2-2020 20:00 uur DHC O23 – Vitesse Delft O23 2-4
Poule C Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Scheveningen O23 2 2 0 0 6 7 2 5
2. Vitesse Delft O23 2 0 0 1 3 4 5 -1
3. DHC O23 2 0 0 1 0 4 8 -4
Poule D
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE10 5-11-2019 20:00 uur SVC’08 O23 – HBS O23 0-6
20BE11 28-1-2020 20:00 uur HBS O23 – VELO O23 7-1
20BE12 20:00 uur VELO O23 – SVC’08 O23
Poule D Team G W GL V Pnt DV DT S
1. HBS O23 2 2 0 0 6 13 1 12
2. VELO O23 1 0 0 1 0 1 7 -6
3. SVC’08 O23 1 0 0 1 0 0 6 -6
Poule E
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE13 29-10-2019 20:00 uur VUC O23 – Forum Sport O23 1-7
20BE14 21-01-2020 20:15 uur Forum Sport O23 – DSO O23 4-0
20BE15 03-03-2020 20:00 uur DSO O23 – VUC O23 5-0
Poule E Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Forum Sport O23 2 2 0 0 6 11 1 10
2. DSO O23 2 1 0 1 3 5 4 1
3. VUC O23 2 0 0 2 0 1 12 -11
Poule F
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE16 3-12-2019 20:00 uur Loosduinen O23 – DWO O23 1-2
20BE17 28-1-2020 20:00 uur DWO O23 – RVC Celeritas O23 1-2
20BE18 18-2-2020 20:00 uur RVC Celeritas O23 – Loosduinen O23 2-6
Poule F Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Loosduinen O23 2 1 0 1 3 7 4 3
2. DWO O23 2 1 0 1 3 3 3 0
3.  RVC Celeritas O23 2 1 0 1 3 4 7 -3
Poule G
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE19 12-11-2019 20:00 uur SEV O23 – Quintus O23 terrein Quintus
3-1
20BE20 04-02-2020 20:00 uur Quintus O23 – GSC ESDO O23 3-0
20BE21 11-02-2020 20:00 uur GSC ESDO O23 – SEV O23 0-3
Poule G Team G W GL V Pnt DV DT S
1. SEV O23 2 2 0 0 6 6 1 5
2. Quintus O23 2 1 0 1 3 4 3 1
3. GSC ESDO O23 2 0 0 2 0 0 6 -6
Poule H
Nummer Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter/Uitslag
20BE22 05-11-2019 20:00 uur Semper Altius O23 – Haagse Hout O23 3-6
20BE23 12-11-2019 20:00 uur Vredenburch O23 – VCS O23 4-0
20BE24 28-01-2020 20:00 uur Haagse Hout O23 – Vredenburch O23 8-4
20BE25 04-02-2020 20:00 uur VCS O23 – Semper Altius O23 2-1
20BE26 20:00 uur Semper Altius O23 – Vredenburch O23
20BE27 18-02-2020 20:00 uur Haagse Hout O23 – VCS O23 1-4
Poule H Team G W GL V Pnt DV DT S
1. Haagse Hout O23 3 2 0 1 6 15 11 4
2. VCS O23  3 2 0 1 6 6 6 0
3. Vredenburch O23 2 1 0 1 3 8 8 0
4. Semper Altius O23 2 0 0 2 0 4 8 -4

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.