Nieuwsflits Tweede Divisie

In de rubriek Nieuwsflits brengt Haaglanden Voetbal ook info over clubs uit de Tweede Divisie waarin ook regiogenoot SVV Scheveningen uitkomt.

Tekst: Peter Petit

De talentvolle Joep van den Berk verruilt met ingang van het nieuwe seizoen Eindhoven O23 voor GVVV. De uit Best afkomstige Van den Berk tekende bij de tweede club uit de Lichtstad een eenjarig contract. De middenvelder, die ook in de voorhoede uit de voeten kan, meldde zich in 2012 aan bij jeugdopleiding van PSV, om in 2017 voor twee jaar naar VVV Venlo te verkassen. Bij FC Eindhoven is de 23-jarige Van den Berk bezig aan zijn vijfde seizoen.

Technisch manager Rob de Boer van GVVV is uiterst verheugd dat hij de topscorer van FC Eindhoven heeft kunnen binnenhalen. De Boer op de clubwebsite: ,,Joep is een erg behendige en snelle speler met veel ervaring in het profvoetbal. Hij is nog jong en heeft veel talent. Hij kan spelen als spits of op tien.”

Lees verder