Met een toernooi en muziek is afgelopen zaterdag bij sv Erasmus het seizoen 2023-2024 definitief uitgeluid. Het betekende tevens het afscheid van een deel van het begeleidingsteam van de zaterdagselectie.
Naast hoofdtrainer Patrick Vink (foto) waren dat de teammanagers Marcel van Ewijk, Marco Dijkman en Ab van de Luytgaarden, alsmede grensrechter Koos van Spronsen. Zij hebben zich allen – de één wat langer dan de ander – voor de vereniging ingezet.
Ook werd afscheid genomen van Tim Geurse, als keeper van sv Erasmus en haar voorganger GDS verdedigde hij maar liefst in 360 duels het doel.
De taak van hoofdtrainer wordt met ingang van het nieuwe seizoen van Patrick Vink overgenomen door Henk Baggerman.