Terwijl de meeste clubs tegenwoordig een trainingskamp beleggen tijdens de winterstop en slechts een enkele club (zoals HBS) zich in eigen land voorbereidt op het nieuwe seizoen, koos TAC’90 in de voorbereidingsfase op een trip naar Hongarije.
Tekst: Ton Beije
Vorige week meldde Haaglanden Voetbal al, dat de selectie op donderdag was vertrokken naar Hongarije om in Lengyel, een dorpje in de buurt van Pécs, een trainingskamp te beleggen.
Er werd getraind, gegeten, maar ook volop gewerkt aan de teambuilding. Zondag stond een tweede training op het programma. Trainer Rob Gieben: ,,We zijn ook naar het Balatonmeer gegaan en hebben ter afsluiting gezellig gedineerd in een restaurant.”
Over het trainingskamp is Gieben dik tevreden: ,,We hebben vijf geweldige dagen gehad. Onze koks (TAC’90 had zelf twee koks meegenomen – red.) hebben ons geweldig verwend met heerlijk en gezond eten. We hebben goed kunnen trainen en het belangrijkste van alles, we hebben heel veel met elkaar gelachen.” En juist die teambuilding, met de nodige nieuwe spelers er voor komend seizoen erbij, was een belangrijk onderdeel tijdens dit trainingskamp.
Terugreis
Vandaag vliegt de selectie van TAC’90, dat komend seizoen er alles aan wil doen om weer zo snel mogelijk terug te keren naar de eerste klasse, terug naar Brussel om van daaruit de thuisreis per bus te maken naar de Roemer Visscherstraat in Den Haag.