In Delft was DVC duidelijk een maatje te groot voor Kickers’69. Door de overwinning staat DVC nu op een keurige vijfde plaats, SEP moest haar meerdere erkennen in Alphen. Ook DVV Delft en SVO Buytenpark konden de winst niet pakken.
Tekst: Roland van der Linden | Foto’s: Ron Heinen
avv Alphen – SEP
De thuisploeg ging met een 1-0 voorsprong de rust in. SEP was na de thee meer op de helft van de thuisploeg te vinden, maar kreeg uit de counter de 2-0 om de oren. Een kwartier voor tijd ‘gerommel’ voor het doel van Alphia en Robin Seuters scoorde tegen voor de formatie van trainer John de Letter: 2-1.
DVC – Kickers’69
In een matige eerste helft had DVC vooral moeite met zichzelf en kwam niet tot scoren. Kickers’69 lukte dit ook niet, waardoor de rust werd bereikt met een 0-0 stand op het scorebord. In de tweede helft deed DVC-trainer wat omzettingen en kon de Delftse ploeg meer haar eigen spel spelen. De thuisploeg had geen kind meer aan Kickers’69 en scoorde binnen een half uur vijf keer. Luuk Stoof, Ismail Bouyardane (2x), Mike Boogers en Lorenzo Lamers waren trefzeker. In het laatste kwartier werd er niet meer gescoord: 5-0.
Overschie – SVO Buytenpark
In het uitduel bij RVV Overschie moesten de Zoetermeerders zich gewonnen geven. Door de 2-0 nederlaag blijft SVO Buytenpark steken op één winstpartij uit drie duels.
DVV Delft – Woubrugge
Op Sportpark Kerkpolder kon DVV Delft geen vuist maken tegen het sterke Woubrugge. De thuisploeg ging met 0-4 onderuit, waardoor DVV Delft na drie duels nog steeds puntloos is.





























