RKDEO verlengt samenwerking met hoofd- en assistent-trainer

Bij RKDEO vonden afgelopen weken de eerste evaluatiegesprekken met trainers en spelers van de selectie plaats. Er is ook gekeken naar het nieuwe seizoen met als eerste resultaat, dat er overeenstemming is bereikt met zowel hoofdtrainer Joren Tromp (foto) en zijn assistent Jeffrey Aarts om de samenwerking voort te zetten.

Voor beiden is dit hun eerste seizoen bij RKDEO en daar gaat dus in ieder geval een tweede bijkomen. De basis hiervoor is vooral de enthousiaste en professionele benadering van beide trainers bij de trainingen en wedstrijden, maar ook de ‘klik’ met de selectiegroep tijdens de ‘derde helft’.

Jeffrey Aarts

Deze eigenschappen worden door zowel spelers als de technische commissie herkend. Daarnaast is er ook de sterke overtuiging dat Joren Tromp en Jeffrey Aarts met hun schat aan ervaring op topamateurniveau in staat zijn om de talentvolle spelersgroep naar een hoger niveau te laten ontwikkelen, iets wat door de spelers zelf ook sterk gedragen wordt.

Lees verder