Vrouwen 2A/2B: RKAVV blijft hekkensluiter, SEP verliest topduel

ADO Den Haag 2 moest in 2A flink aan de bak tegen laagvlieger Real Sranang, maar sloot het duel met een overwinning af. RKAVV kreeg flink klop van UVS. In 2B ging SEP hard onderuit in het topduel met Sparta. DSVP was veel te sterk voor hekkensluiter FC Oudewater.

Tekst: Roland van der Linden

2e klasse A

ADO Den Haag VR2 – Real Sranang VR

De groengele formatie kreeg een groot aantal kansen in de eerste helft, maar kon pas vlak voor de thee de score openen. Femke Krijger schoot de 1-0 binnen. In de tweede helft kwamen de bezoeksters uit Amsterdam op gelijke hoogte en namen daarna zelfs de leiding door een eigen doelpunt van Lotte Vermeulen. ADO Den Haag 2 kon de winst toch nog grijpen. Sienna In ‘t Veld en Lina Denguir bezorgden de thuisploeg een 3-2 victorie.

RKAVV VR – UVS VR

Rode lantaarndrager RKAVV had geen beste middag tegen UVS. De Leidschendamse vrouwen werden met 0-4 door de middenmoter aan de zegekar gebonden.

2e klasse B

FC Oudewater VR – DSVP VR

DSVP speelde een sterk duel in Oudewater. De eerste helft werd afgesloten met een 0-1 voorsprong door een doelpunt van Romy Bruins. In het tweede bedrijf breidde DSVP de voorsprong flink uit. Dit gebeurde pas diep in de tweede helft. In de laatste twintig minuten zorgden Luna Schipma, Iris van der Meer en Nienke Roos voor een ruime 0-4 overwinning.

SEP VR – Sparta R. (av) VR

In het topduel met Sparta kon SEP geen potten breken. De ploeg van trainer Gragory Dasburg (foto) ging na een 0-1 ruststand met 0-4 ten onder. SEP moet na de ruime nederlaag de eerste plaats afstaan aan tegenstander Sparta, dat een beter doelsaldo heeft.

 

Lees verder