Dick Jol te gast bij Haagse Scheidsrechters Vereniging en jij kunt erbij zijn!

Hagenaar Dick Jol (foto) is zaterdag 28 december te gast bij de Haagse Scheidrechters Vereniging (HSV). De bekende oud-voetbalscheidsrechter – een vat vol memorabele voetbalverhalen – wordt aan de tand gevoeld tijdens een geanimeerd samenzijn. De HSV nodigt belangstellenden, eenieder die interesse heeft (ook niet-scheidsrechters), nadrukkelijk van harte uit langs te komen.

Het evenement, waarbij gezelligheid en sportief samenzijn hand-in-hand gaan, is zaterdag 28 december van 13.00 tot 17.00 uur. Plaats van handeling is het clubgebouw van voetbalvereniging SVH aan de Noordweg te Den Haag.

De toegang is gratis, wel wordt bezoekers gevraagd zich vooraf even te melden via het mailadres scheidsrechtersfeest@outlook.com . Dat kan tot en met 22 december. Alle Haagse scheidsrechters stellen jouw komst bijzonder op prijs, zo laten ze weten.

Dick Jol

Dick Jol floot zijn eerste wedstrijd in 1985 en werd een fenomeen in de scheidsrechterswereld. Vanaf 1993 stond de Hagenaar gedurende negen jaar op de internationale lijst van scheidsrechters. In 2000 was hij arbiter bij het WK voor clubteams in Brazilië en floot hij de finale. Ook was hij actief op het EK 2000 in Nederland en België. In 2001 floot Jol de finale van de Champions League tussen Bayern München en Valencia. Voor alles is hij Hagenees met het hart op de tong. Een kleurrijk verteller bovendien.

Lees verder