Bas Steffens en Forum Sport na dit seizoen uit elkaar

Hooftrainer Bas Steffens (foto) heeft te kennen gegeven aan het einde van dit seizoen te stoppen bij Vierde Divisionist Forum Sport. Het bestuur en TC van de club waren verrast door het besluit van de hoofdtrainer, maar respecteren uiteraard zijn beslissing.

Of Bas Steffens bij een andere club aan de slag gaat of kiest voor een jaar sabbatical is nog niet duidelijk. Het was sowieso voor Bas Steffens een moeilijke beslissing. Veel wikken en wegen, want ook Steffens was tevreden met de manier waarop er gewerkt kan worden bij Forum Sport. “Maar na de tweede periode van drie jaar (tussen de eerste en tweede periode was Steffens drie jaar trainer bij HBS) is het goed voor de club dat weer een nieuwe trainer met nieuwe inzichten en aanpak voor de selectie komt te staan”,  aldus Bas Steffens.

Succesvol

Voor Forum Sport was een verlenging van zijn contract zeker bespreekbaar geweest. Het afgelopen jaar is de club kampioen geworden en gepromoveerd naar de Vierde Divisie, werd het prestigieuze Haaglanden Voetbal Toernooi gewonnen en haalde de selectie de halve finale van het KNVB-districtsbekertoernooi. Het meest succesvolle seizoen binnen de historie van Forum Sport.

Afscheid

Ook bij het verder professionaliseren van de organisatie rondom de selectie-elftallen heeft Bas Steffens een belangrijke rol gespeeld. Hij maakt het seizoen bij Forum Sport af en gaat, samen met de technische staf en spelers, zijn uiterste best doen om in de Vierde Divisie te blijven. Aan het einde van het seizoen zal de club op een passende manier afscheid nemen.

Lees verder