In goed overleg hebben Kozakken Boys en Hagenaar Raily Ignacio (foto) samen besloten om het aflopende contract niet te verlengen aan het einde van dit seizoen niet te verlengen.
Ignacio startte bij HMSH en via Westlandia kwam hij terecht bij de profs van ADO Den Haag. Dat werd geen groot succes en hij werd verhuurd aan FC Dordrecht. Daarna volgde een succesvolle loopbaan bij topamateurclubs als Spakenburg, Rijnsburgse Boys, Kozakken Boys, AFC en sinds januari van dit jaar weer Kozakken Boys.
Topfit
De inmiddels 37-jarige Ignacio is nog topfit en gaat volgend seizoen dus weer voor een nieuwe uitdaging. Hij hoopt het lopende seizoen nog van veel waarde te zijn voor Derde Divisionist Kozakken Boys uit Werkendam, waar Hagenaar Edwin Grünholz tot aan het einde van het seizoen de trainer/coach is.
(Foto: Orange Pictures)