Nieuwsflits Derde Divisie

In de rubriek Nieuwsflits brengt Haaglanden Voetbal ook info over de Derde Divisie waarin de regioclubs Quick en FC ’s-Gravenzande uitkomen.

Dennis de Nooijer (55) volgt komend seizoen de onlangs bij SteDoCo ontslagen Gert Jan Kersten op. De Nooijer is bezig aan zijn derde seizoen bij Goes en tekent bij SteDeCo een contract van één jaar.

Klaas Wels neemt als interim-trainer de rest van het seizoen de functie van hoofdtrainer bij SteDeCo waar. De ploeg uit Hoornaar staat momenteel met 23 punten uit 17 wedstrijden op een elfde plek op de ranglijst. Een teleurstellende plek, reden voor het SteDeCo-bestuur onlangs Kersten de gat van de deur te wijzen.

Volgens De Nooijer heeft SteDeCo de middelen, voorzieningen en ambitie om in de top van de Derde Divisie te spelen en uiteindelijk naar de Tweede Divisie te promoveren en blij te zijn bij zo’n grote club te mogen werken.

Er is werk aan de winkel voor het bestuur van vv Goes. Naast een vervanger voor de naar poulegenoot SteDeCo vertrekkende hoofdcoach Dennis de Nooijer moet vv Goes ook op zoek naar een nieuwe assistent. De huidige assistent Mario de Fouw liet het bestuur al eerder weten na dit seizoen naar Terneuzense Boys te vertrekken, waar hij eindverantwoordelijke van de technische staf wordt. Ook keeperstrainer Jaap Pijnenburg en elftalleider Alex Daniëls vertrekken bij de huidige nummer zestien van de Derde Divisie B.